X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trzeźwe myśli Wojciecha "Kwiatka" Kwiatkowskiego

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2017 16:00
W najbliższej "Godzinie prawdy" o swojej historii opowie Wojciech "Kwiatek" Kwiatkowski. Ma 30 lat, jest raperem i śpiewa o swoim życiu, które na początku nie było usłane różami.
Wojciech Kwiatek Kwiatkowski
Wojciech "Kwiatek" KwiatkowskiFoto: mat. prasowe/YouTube

Dorastał w patologicznej rodzinie, gdzie agresywny ojciec - alkoholik często wszczynał awantury. Nastoletni Wojtek, szukając akceptacji i chcąc zaimponować kolegom, zaczął pić, brać narkotyki i regularnie wchodzić w konflikt z prawem. Okradł nawet hurtownię swojego wujka. Na domiar złego powiesił się jego najlepszy przyjaciel, a jego obarczano winą za samobójstwo.

W wieku 21 lat został skazany za pobicie i na 4 lata trafił do więzienia. Tam, żeby otrzymać możliwość przedterminowego zwolnienia, zgłosił się na terapię dla alkoholików. Kiedy ją rozpoczął, nagle jego życie zaczęło się zmieniać. Jak? O tym opowie w Trójce.

***

Na audycję "Godzina prawdy" w piątek (8.12) od godz. 12.05 do 13.00 zaprasza Michał Olszański.