X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kontrowersyjna wyprawa Marcina Gienieczki. Jak było naprawdę?

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2017 20:00
Rozmówca Michała Olszańskiego zmagał się z nurtami takich rzek jak Jukon czy Lena, dokonał podwójnego trawersu Gór Mackenzie, mierzył się z Amazonką. Po tej ostatniej wyprawie pojawiło się wiele pytań.
Audio
  • Kontrowersyjna wyprawa Marcina Gienieczki (Godzina prawdy/Trójka)
Amazonka widziana z lotu ptaka
Amazonka widziana z lotu ptakaFoto: Filipe Frazao/Shuttererstock.com

Marcin Ganieczko w Trójkowej audycji opowiadał o początkach swojej pasji, zdradził, za co pokochał rzeki, i wspominał, co czuł, gdy na swojej drodze spotkał niedźwiedzie grizzly. Mówił o wyprawach, które okazały się sukcesami, jak również o tych, które przyniosły ze sobą gorycz rozczarowania.

W marcu 2016 roku podróżnik ukończył wyprawę przez Amerykę Południową, podczas której przejechał 700 km na rowerze przez Andy, ponad 5 tys. km przepłynął w canoe, a ostatnie 80 km pokonał marszobiegiem. Choć wyprawa zakończyła się sukcesem, pojawiły się wokół niej spore kontrowersje. Część środowiska podróżniczego zarzuca Gienieczce nieuczciwość. Jak było naprawdę? 

Zapraszamy do wysłuchacznia audycji, w której podróżnik odnosi się do stawianych mu zarzutów.

***

Tytuł audycji: Godzina prawdy
Prowadzi: 
Michał Olszański
Gość: Marcin Gienieczko (podróżnik)
Data emisji: 15.12.2017
Godzina emisji: 12.09

iwo/mk

Czytaj także

Polka pośród dzikich zwierząt, czyli jak spełnić marzenie w Afryce

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2017 14:01
- Uwielbiam wszystkie zwierzęta, ale zakochałam się zwłaszcza w tych afrykańskich. Wpływ na to miała pewnie bajka "Król lew", którą w dzieciństwie oglądałam tak namiętnie, że rodzice już nie mogli słuchać piosenek z niej - opowiadała w Trójce Katarzyna Kołodziejczyk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prof. Jan Chmura - maratończyk i szalony naukowiec

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2017 15:01
- Maraton to ogromne wyzwanie dla całego organizmu. To prawie 10-krotnie większe obciążenie energetyczne niż w warunkach spoczynkowych - opowiada fizjolog, który mając ponad 60 lat, postanowił spróbować morderczych biegów.
rozwiń zwiń