Ewa Błaszczyk: dążę do wewnętrznego porządku

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2018 15:38
W szczególnym, wielkopiątkowym wydaniu audycji usłyszeliśmy Ewę Błaszczyk, która opowiadała m.in. o historii Kliniki Budzik.
Audio
  • Ewa Błaszczyk gościem Michała Olszańskiego (Godzina Prawdy/Trójka)
Ewa Błaszczyk
Ewa BłaszczykFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Gość tej audycji to osoba, która, przede wszystkim, nie żyje dla samej siebie i daje z siebie bardzo wiele innym. – Trudno mi samej oceniać, czy moj system wartości jest uporządkowany, ale dążę do tego. Daje mi to wewnętrzną harmonię. Za dużo jest czynników zewnętrznych, żeby jeszcze mieć chaos w środku. Pilnuję tego, żeby nie robić fałszywych kroków w zbyt silnych emocjach, żeby nie podejmować decyzji, od których ciężko się odwrócić w pewnym momencie – mówi Ewa Błaszczyk.

Skąd wziął się pomysł na stworzenie Kliniki Budzik? Jakie wartości są najważniejsze dla Ewy Błaszczyk? Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji. 

***

Tytuł audycji: Godzina prawdy
Prowadzi: 
Michał Olszański
Gość: Ewa Błaszczyk (aktorka, założycielka Kliniki Budzik)

Data emisji: 30.03.2018
Godzina emisji: 12.06

ml

Czytaj także

Jak żyć z Hashimoto?

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2017 14:00
Choroba Hashimoto, czyli zapalenie tarczycy, to wciąż choroba nieuleczalna. Można jednak zwalczyć jej objawy i prowadzić z nią normalne życie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Historia Majewskich. Opowieść ojca o córce

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2018 13:00
Tym razem "Godzina prawdy" miała, nietypowo, dwóch bohaterów. Historię Karoliny Majewskiej opowiedział jej ojciec – Ryszard.
rozwiń zwiń