Dariusz Malejonek: motywacja w życiu jest najważniejsza

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2018 13:30
– Motywacja w życiu jest bardzo ważna, o ile nie najważniejsza. Człowiek jest zdolny do wielkich czynów, ale tylko wtedy, kiedy wie, że to wszystko ma sens – mówił Dariusz Malejonek.
Audio
  • "Człowiek jest zdolny do wielkich czynów". Dariusz Malejonek w rozmowie z Michałem Olszańskim (Godzina Prawdy/Trójka)
Dariusz Malejonek
Dariusz MalejonekFoto: wideonet/Shutterstock

przedlacki_1200.jpg
Michał Przedlacki o momentach, które zdefiniowały jego życie

Muzyk znany m.in. z Maleo Reggae Rockers wciąż czerpie różne inspiracje, dzięki którym powstają nowe muzyczne projekty artysty. – Tematy szukają mnie. Zawsze ktoś mnie znajdzie i namówi, żeby kontynuować to wszystko – dodaje.

Gość Michała Olszańskiego opowiadał także m.in. o swojej podróży do Syrii, gdzie działał jako wolontariusz. – W Syrii zobaczyłem, że świat nie jest wolny od demonów. One podsycają nienawiść i cały czas działają. Musimy dbać, żeby nie dopuszczać do rozprzestrzeniania się ideologii – podkreślił. 

Ponadto artysta mówił jak czuje się w roli dziadka, zdradził sekret udanego małżeństwa i opowiedział o swoich najnowszych projektach muzycznych. 

Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji. 

***

Tytuł audycji: Godzina prawdy
Prowadzi: 
Michał Olszański 
Gość: Dariusz Malejonek (muzyk)

Data emisji: 4.05.2018
Godzina emisji: 12.07

kw/gs

Czytaj także

Waldemar Dąbrowski: człowiek skazany nie jest człowiekiem skażonym

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2018 13:00
Ktoś, kto odbywa karę więzienia, zrobił coś złego. Mogą to być mniej lub bardziej poważne przestępstwa. Karę trzeba odbyć, ale co potem?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stanisław Likiernik: miałem tysiąc szczęść podczas okupacji

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2020 13:00
– Miałem szczęście za szczęściem przez całą okupację, szczególnie podczas Powstania Warszawskiego – mówił w 2015 roku w rozmowie z Michałem Olszańskim Stanisław Likiernik, uczestnik walk w okresie II wojny światowej. Bohater Powstania Warszawskiego zmarł 17 kwietnia 2018. W przeddzień 76. rocznicy Powstania Warszawskiego przypomnieliśmy tę audycję. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Daria Mejnartowicz: chcę być aniołem dla innych

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2018 13:00
Rozmówczyni Michała Olszańskiego dorastała warunkach dalekich od cieplarnianych. Mając 15 lat straciła dom. – Moją sytuację znała i wychowawczyni, i przyjaciele. Zawsze w trudnych momentach miałam w życiu anioła – podkreśla. 
rozwiń zwiń