X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Maja Włoszczowska: nigdy nie myślałam, żeby zostać zawodowym sportowcem

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2018 13:30
Dwukrotna mistrzyni olimpijska w kolarstwie górskim Maja Włoszczowska, opowiedziała Michałowi Olszańskiemu o swojej drodze na szczyt.
Audio
  • Maja Włoszczowska gościem Michała Olszańskiego (Godzina Prawdy/Trójka)
Rio de Janeiro, Brazylia, 20.08.2016. Igrzyska Olimpijskie Rio 2016. Maja Włoszczowska pozuje do zdjęcia po ceremonii dekoracji. Polka zdobyła 20 bm. srebrny medal w kolarstwie górskim.
Rio de Janeiro, Brazylia, 20.08.2016. Igrzyska Olimpijskie Rio 2016. Maja Włoszczowska pozuje do zdjęcia po ceremonii dekoracji. Polka zdobyła 20 bm. srebrny medal w kolarstwie górskim. Foto: PAP/Adam Warżawa

lang_1200_PAP.jpg
Czesław Lang: trzeba mieć marzenia i cele

– Nigdy bym nie została sportowcem, gdyby w mojej rodzinie nie było normą spędzanie czasu w sposób aktywny. Zimą jeździliśmy na nartach, a latem rowerem. Ja wcale nie chciałam zawsze na ten rower wsiadać, ale nie było innego wyjścia. W niedzielę czy na czas wakacji, zawsze organizowaliśmy jakieś wycieczki – wspomina swoje dzieciństwo Maja Włoszczowska.

Jak to się stało, że Maja rozpoczęła sportową karierę i osiągnęła tak dużo? – Nigdy nie myślałam, żeby zostać zawodowym sportowcem. To wyszło przypadkiem, ale to wszystko dzięki mamie, która zawsze chciała spędzać czas aktywnie – zaznacza srebrna medalistka Igrzysk Olimpijskich. 

Co skłoniło ją do rozpoczęcia kariery zawodowej, jak pogodziła trudne studia matematyczne z zawodami i treningami? Jak nie załamać się kiedy cały ogrom pracy w ostatniej chwili przed igrzyskami niweczy kontuzja?

Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji. 

***

Tytuł audycji: Godzina prawdy
Prowadzi: 
Michał Olszański 
Gość: Maja Włoszczowska (kolarka górska) 

Data emisji: 18.05.2018
Godzina emisji: 12.08

kw/gs

Czytaj także

Daria Mejnartowicz: chcę być aniołem dla innych

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2018 13:00
Rozmówczyni Michała Olszańskiego dorastała warunkach dalekich od cieplarnianych. Mając 15 lat straciła dom. – Moją sytuację znała i wychowawczyni, i przyjaciele. Zawsze w trudnych momentach miałam w życiu anioła – podkreśla. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dariusz Malejonek: motywacja w życiu jest najważniejsza

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2018 13:30
– Motywacja w życiu jest bardzo ważna, o ile nie najważniejsza. Człowiek jest zdolny do wielkich czynów, ale tylko wtedy, kiedy wie, że to wszystko ma sens – mówił Dariusz Malejonek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wojciech Brewka: należy podążać za marzeniami

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2018 13:00
Nasz gość w pewnym momencie swojego życia podjął bardzo ważną decyzję, która zmieniła jego świat. Opłaciło się, bo dziś jest jednym z najlepszych polskich malarzy młodego pokolenia.
rozwiń zwiń