X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dariusz Popiela: robię to, co kocham

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2018 13:00
– Czuję, że moja kariera przyśpiesza, dlatego w przyszłość patrzę optymistycznie. Przy takich wynikach będę celował w medal – mówi Dariusz Popiela, kajakarz górski.
Audio
  • Rozmowa z kajakarzem górskim Dariuszem Popielą (Godzina prawdy/Trójka)
Dariusz Popiela
Dariusz PopielaFoto: PAP/Jacek Bednarczyk

Zawodowo uprawia uprawia, ale oprócz tego interesuje się historią i aktywnie działa w swojej społeczności lokalnej. Z jego inicjatywy odbudowany został żydowski cmentarz w Krościenku nad Dunajcem.

– Myślę, że ta dobra organizacja czasu wzięła się u mnie z profesjonalnego uprawiania sportu. Tu wszystko musi być dokładnie zaplanowane i to staram się wcielać również w codzienne życie – mówi sportowiec.

Podkreśla, że największe szczęście daje mu rodzina, a do działania napędzają go marzenia. – Zająłem ósme miejsce na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie, ale bardzo chciałbym zdobyć upragniony medal. To dążenie do celu jest silnym motywatorem – zaznacza.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Godzina prawdy
Prowadzi: 
Michał Olszański 
Gość: Dariusz Popiela (kajakarz górski)

Data emisji: 19.10.2018
Godzina emisji: 12.08

kb/mk

Czytaj także

Kinga Dębska: poprzez niedoskonałość, wkracza światło

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2018 13:30
Czy jest szansa na to, abyśmy stali się bardziej wrażliwi na potrzeby innych? Reżyserka Kinga Dębska, która gościła u Michała Olszańskiego udowadnia, że jest to możliwe.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Adam Gocel: jedni się mnie boją, inni lekceważą

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2018 13:30
Dla niego cierpiący człowiek zawsze jest na pierwszym miejscu. Uzdrawia ludzi, chociaż podkreśla, że z wykształcenia nie jest lekarzem. To, czym się zajmuje, często wywołuje skrajne emocje.
rozwiń zwiń