X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nieoczywiste życie Jarosława Jakimowicza

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2019 13:00
– Pomyślałem ostatnio, że ludzie nie wiedzą, kim ten facet tak naprawdę jest i jaką ma historię – mówił w audycji Michał Olszański, który zaprosił do studia Jarosława Jakimowicza.
Audio
  • Jarosław Jakimowicz gościem Michała Olszańskiego (Godzina prawdy/Trójka)
Jarosław Jakimowicz
Jarosław JakimowiczFoto: PAP/Rafał Guz

– Ludzie zastanawiają się, co robię, skoro jestem aktorem, a nie pojawiam się w filmach. A ja zawsze żyłem z biznesów. Miałem dwie restauracje w Warszawie, firmę, która poszukiwała pieniędzy do produkcji teatralno-telewizyjnych, a teraz uruchamiam inną rzecz – powiedział Jarosław Jakimowicz. 

W rozmowie z Michałem Olszańskim gość Trójki mówił też między innymi, z jakich powodów zdecydował się na udział w programie "Big Brother", wspominał czasy swojego dzieciństwa na warszawskiej Woli i lata spędzone poza granicami kraju. 

Dlaczego po dwóch dniach znajmości zaproponował Joannie Sarapacie małżeństwo? Jakie ma relacje z synem Jovanem? Co zrobił, gdy dowiedział się, że jego jego młodszy syn Jeremiasz (ze związku z Joanną Gołaszewską) ma poważną chorobę wątroby? Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji. 

***

Tytuł audycji: Godzina prawdy
Prowadzi: 
Michał Olszański 
Gość: Jarosław Jakimowicz (aktor)

Data emisji: 24.05.2019
Godzina emisji: 12.08

kw/mk

Czytaj także

Agata Komorowska: codziennie jestem kimś innym

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2019 13:13
Tym razem w "Godzinie prawdy" historia osoby, która zawsze robiła wszystko perfekcyjnie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Alina Dąbrowska: wiem, jak wygląda piekło

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2019 13:30
Alina Dąbrowska przeszła przez gestapowskie więzienie w Łodzi, była w Auschwitz i w obozie dla kobiet w Ravensbrück. Musiało upłynąć wiele czasu, żeby mogła mówić o swoich przeżyciach. Teraz jest w stanie nawet pojechać w miejsca, które tak tragicznie zapisały się w jej życiu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Adriana Porowska o pomocy innym. "Każdy rodzi się z różnymi zasobami"

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2019 15:20
– Jak czasami ktoś mnie pyta, dlaczego robię to, co robię, to nie umiem odpowiedzieć, w którym momencie podjęłam decyzję o pomaganiu. Wszystko po prostu prowadziło mnie do tego miejsca – mówi bohaterka "Godziny prawdy". 
rozwiń zwiń