Nieoczywiste życie Jarosława Jakimowicza

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2019 13:00
– Pomyślałem ostatnio, że ludzie nie wiedzą, kim ten facet tak naprawdę jest i jaką ma historię – mówił w audycji Michał Olszański, który zaprosił do studia Jarosława Jakimowicza.
Audio
  • Jarosław Jakimowicz gościem Michała Olszańskiego (Godzina prawdy/Trójka)
Jarosław Jakimowicz
Jarosław JakimowiczFoto: PAP/Rafał Guz

– Ludzie zastanawiają się, co robię, skoro jestem aktorem, a nie pojawiam się w filmach. A ja zawsze żyłem z biznesów. Miałem dwie restauracje w Warszawie, firmę, która poszukiwała pieniędzy do produkcji teatralno-telewizyjnych, a teraz uruchamiam inną rzecz – powiedział Jarosław Jakimowicz. 

W rozmowie z Michałem Olszańskim gość Trójki mówił też między innymi, z jakich powodów zdecydował się na udział w programie "Big Brother", wspominał czasy swojego dzieciństwa na warszawskiej Woli i lata spędzone poza granicami kraju. 

Dlaczego po dwóch dniach znajmości zaproponował Joannie Sarapacie małżeństwo? Jakie ma relacje z synem Jovanem? Co zrobił, gdy dowiedział się, że jego jego młodszy syn Jeremiasz (ze związku z Joanną Gołaszewską) ma poważną chorobę wątroby? Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji. 

***

Tytuł audycji: Godzina prawdy
Prowadzi: 
Michał Olszański 
Gość: Jarosław Jakimowicz (aktor)

Data emisji: 24.05.2019
Godzina emisji: 12.08

kw/mk

Czytaj także

Agata Komorowska: codziennie jestem kimś innym

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2019 13:13
Tym razem w "Godzinie prawdy" historia osoby, która zawsze robiła wszystko perfekcyjnie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Alina Dąbrowska: wiem, jak wygląda piekło

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2019 13:30
Alina Dąbrowska przeszła przez gestapowskie więzienie w Łodzi, była w Auschwitz i w obozie dla kobiet w Ravensbrück. Musiało upłynąć wiele czasu, żeby mogła mówić o swoich przeżyciach. Teraz jest w stanie nawet pojechać w miejsca, które tak tragicznie zapisały się w jej życiu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Adriana Porowska o pomocy innym. "Każdy rodzi się z różnymi zasobami"

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2019 15:20
– Jak czasami ktoś mnie pyta, dlaczego robię to, co robię, to nie umiem odpowiedzieć, w którym momencie podjęłam decyzję o pomaganiu. Wszystko po prostu prowadziło mnie do tego miejsca – mówi bohaterka "Godziny prawdy". 
rozwiń zwiń