Andrzej Bargiel: od dziecka ciężko pracowałem

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2019 13:00
Skialpinista, biegacz górski i himalaista, ratownik TOPR i pierwszy człowiek w historii, który zjechał na nartach z wierzchołków K2 oraz Broad Peak – gościem audycji "Godzina prawdy" jest Andrzej Bargiel!
Audio
  • Co pociąga w górach Andrzeja Bargiela? (Godzina Prawdy/Trójka)
Andrzej Bargiel
Andrzej BargielFoto: PAP/Leszek Szymański

– Góry to moja pasja. Przez wiele lat startowałem w zawodach, ścigałem się i tam była rywalizacja. Tutaj główną, kluczową rzeczą, jest przyjemność z tego, co robię. Potrafię robić trudne rzeczy i uważam, że można robić bardzo skomplikowane projekty, ale wszystko musi się składać. Jeżeli to nie działa, to ryzyko jest bardzo duże. Tego nie akceptuję.

Dlaczego gość Michała Olszańskiego musiał, na ostatniej prostej, przerwać swoją ostatnią wyprawę na Mount Everest? Zapraszamy do wysłuchania audycji. 

***

Tytuł audycji: Godzina prawdy
Prowadzi: 
Michał Olszański 
Gość: Andrzej Bargiel (skialpinista, biegacz górski, himalaista)

Data emisji: 8.11.2019
Godzina emisji: 12.07

ml

Czytaj także

Michał Łapiński: "Kacze Bagno" to moje dziecko

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2019 13:13
– Odwiedzając "Kacze Bagno", zobaczyłem, że jest to bardzo interesująca propozycja dla ludzi, którzy chcą przeżyć przygodę w swoim życiu – od tych słów rozpoczął audycję Michał Olszański, który w "Godzinie prawdy" gościł twórcę ośrodka "Kacze Bagno – miejsce inicjatyw pozytywnych". 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gdy umierają najbliżsi... Życie po stracie

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2019 13:00
– Mało kto o tym mówi, że bardzo ważne jest bycie przy zmarłym, żeby łatwiej nam było przejść żałobę, która się zaraz zacznie. Często jest to etap bardzo trudny czy to będzie rodzic, mąż czy żona, którzy tracą kogoś bliskiego – mówi ks. Paweł Dobrzyński, prowadzący domowe hospicjum dla dzieci Promyczek. 
rozwiń zwiń