X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Podsumowujemy tegoroczne Kolosy

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2015 20:38
W weekend w Gdyni zakończyły się 17. Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów, popularnie zwane Kolosami.
Arena Gdynia - główny obiekt Kolosów
Arena Gdynia - główny obiekt Kolosów Foto: Adrian Larisz / Kolosy.pl

Główny obiekt imprezy, hala Areny Gdynia, pękał w szwach. Wielokrotnie przed budynkiem ustawiały się kolejki osób, które chciały dołączyć do czterech tysięcy szczęśliwców wewnątrz. A tam, na potężnym ekranie, oglądać można było pokazy prelegentów, zdjęcia i filmy zrobione podczas wypraw, ekspedycji, czasem wielomiesięcznych podróży.

W ciągu zaledwie kilku godzin widzowie mogli znaleźć się na rowerach w skutej lodem Jakucji, chwilę później wspinać się na drzewa w Boliwii, by w końcu jechać wysłużonym tandemem marki Romet przez Azję Wschodnią.

Naturalnie najważniejszą częścią imprezy było rozdanie nagród - statuetek Kolosów. Podsumowanie tegorocznych Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów w audycji "Do Południa" w czwartek (19.03) po godz. 10.00.

Zapraszam,

Paweł Drozd

Zobacz więcej na temat: Gdynia Paweł Drozd podróże

Czytaj także

Kolosalne wydarzenie dla miłośników podróży

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2015 12:49
Jak w kilka dni zobaczyć zieleń Amazonii, okołobiegunową biel i różnobarwność trzech Ameryk? Wystarczy wybrać się do Gdyni, gdzie po raz szesnasty rozpoczynają się Kolosy!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krzysztof Wielicki: wszystko zaczyna się od marzeń

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2015 15:01
Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów to największa impreza podróżnicza w Polsce. Zaprasza na nią himalaista Krzysztof Wielicki.
rozwiń zwiń