Podsumowujemy tegoroczne Kolosy

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2015 20:38
W weekend w Gdyni zakończyły się 17. Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów, popularnie zwane Kolosami.
Arena Gdynia - główny obiekt Kolosów
Arena Gdynia - główny obiekt Kolosów Foto: Adrian Larisz / Kolosy.pl

Główny obiekt imprezy, hala Areny Gdynia, pękał w szwach. Wielokrotnie przed budynkiem ustawiały się kolejki osób, które chciały dołączyć do czterech tysięcy szczęśliwców wewnątrz. A tam, na potężnym ekranie, oglądać można było pokazy prelegentów, zdjęcia i filmy zrobione podczas wypraw, ekspedycji, czasem wielomiesięcznych podróży.

W ciągu zaledwie kilku godzin widzowie mogli znaleźć się na rowerach w skutej lodem Jakucji, chwilę później wspinać się na drzewa w Boliwii, by w końcu jechać wysłużonym tandemem marki Romet przez Azję Wschodnią.

Naturalnie najważniejszą częścią imprezy było rozdanie nagród - statuetek Kolosów. Podsumowanie tegorocznych Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów w audycji "Do Południa" w czwartek (19.03) po godz. 10.00.

Zapraszam,

Paweł Drozd

Zobacz więcej na temat: Gdynia Paweł Drozd podróże

Czytaj także

Kolosalne wydarzenie dla miłośników podróży

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2015 12:49
Jak w kilka dni zobaczyć zieleń Amazonii, okołobiegunową biel i różnobarwność trzech Ameryk? Wystarczy wybrać się do Gdyni, gdzie po raz szesnasty rozpoczynają się Kolosy!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krzysztof Wielicki: wszystko zaczyna się od marzeń

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2015 15:01
Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów to największa impreza podróżnicza w Polsce. Zaprasza na nią himalaista Krzysztof Wielicki.
rozwiń zwiń