X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Robert Gondek odkrywa tajemnice Afryki

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2015 15:20
Na co dzień pracuje na etacie jako analityk w jednej z firm ubezpieczeniowych, ale swoją pasję realizuje zdobywając najwyższe afrykańskie góry.
Audio
  • Robert Gondek odkrywa tajemnice Afryki (Do południa/Trójka)
Robert Gondek w Gabonie
Robert Gondek w GabonieFoto: Mariusz Jachimczuk

Gość Pawła Drozda do Afryki jeździ od kilku lat. Nie są mu obce Tanzania, Kenia, Burundi, Malawi, Zambia, Rwanda czy Uganda. Na miejscu rozmawia z ludźmi, poznaje miasta, ogląda dzikie zwierzęta, ale jego celem są przede wszystkim góry. Robert Gondek zamierza zdobyć najwyższe szczyty wszystkich państw Afryki i jest w trakcie realizacji swojego celu.

- Ten projekt potrwa całe moje życie. Do zdobycia mam 56 afrykańskich szczytów, do tej pory byłem w jedenastu krajach -przyznaje Robert Gondek.

W "Do południa" mówi o tym, dlaczego w niektórych państwach Afryki mieszkańcy nie znają swoich gór, jak wygląda zbieranie ziaren kawy przez afrykańskie kobiety oraz jak smakuje świeżo wyrabiana afrykańska czekolada.

***

Tytuł audycji: Do południa
Prowadzi: Paweł Drozd
Gość: Robert Gondek
Data emisji: 11.06.2015
Godzina emisji: 10.16

fbi/ei

Zobacz więcej na temat: Afryka Paweł Drozd podróże

Czytaj także

Czad i jego pustynie nie z tej ziemi

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2015 14:45
To niemal najbiedniejszy kraj na świecie, a jednocześnie przepiękny. - To terra incognita, w ciągu czterech lat Czad odwiedziło tylko 4 tysiące turystów - mówi Artur Urbański z klubu podróżniczego Torre.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polak, który pokochał wieś na Zanzibarze

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2015 12:30
Piotr Grządziel najpierw wyjechał na Zanzibar jako turysta, ale to nie spełniło jego oczekiwań. - Zapytałem boya hotelowego, czy mógłby mnie zabrać do siebie na wieś... - opowiada w Trójce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Emil Witt o dżungli i życiu poza schematem

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2015 13:11
Marzenia pojawiły się, zanim ukończył 10 lat. - Skończyły się w wieku 18 lat, wtedy zaczęła się już akcja - wspomina swój wyjazd do Amazonii Emil Witt.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dołącz do ekipy "Busem przez świat"!

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2015 12:06
Ćwierćwiecze ma już za sobą, na koncie kilkadziesiąt odwiedzonych państw oraz wymianę licznych części i podzespołów, które zepsuły się w trasie. To VW Transporter, którym podróżuje po świecie ekipa "Busem przez świat".
rozwiń zwiń