X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Festiwal Conrada - literackie spotkania, na które warto czekać

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2015 20:26
Rozpoczęła się 7. edycja Festiwalu Conrada. Tegoroczne wydarzenie odbywa się pod hasłem "Pod prąd".
Audio
  • Festiwal Conrada - literackie spotkania, na które warto czekać (Do południa/Trójka)
Tegoroczna laureatka literackiej Nagrody Nobla, białoruska pisarka i dziennikarka Swietłana Aleksijewicz podpisuje książki podczas konferencji prasowej inaugurującej Festiwal Conrada w Krakowie
Tegoroczna laureatka literackiej Nagrody Nobla, białoruska pisarka i dziennikarka Swietłana Aleksijewicz podpisuje książki podczas konferencji prasowej inaugurującej Festiwal Conrada w KrakowieFoto: PAP/Jacek Bednarczyk

W audycji "Do południa" o krakowskiej imprezie opowiada Urszula Chwalba, przedstawicielka Krakowskiego Biura Festiwalowego będącego współorganizatorem wydarzenia. - Festiwal Conrada to blisko 150 gości i 100 wydarzeń, tak że jest na co czekać - zapewnia rozmówczyni Michała Nogasia.

Urszula Chwalba relacjonuje, jak przebiegło spotkanie ze Swietłaną Aleksijewicz, i podpowiada, gdzie można odsłuchać rozmowy z tegoroczną noblistką. Mówi, co organizatorzy festiwalu przygotowali dla jego uczestników i jacy autorzy będą w tym roku gościć w Krakowie. Zapewnia też, że aby uczestniczyć w festiwalu, nie trzeba przyjeżdżać do stolicy Małopolski.

***

Tytuł audycji: Do południa
Prowadzi: Michał Nogaś
Gość:
Urszula Chwalba (Krakowskie Biuro Festiwalowe)
Data emisji: 20.10.2015
Godzina emisji: 11:33

iwo/fbi

Czytaj także

"Rzeczy. Iwaszkiewicz intymnie", czyli rozbrajanie ikony

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2015 12:42
- Ta książka jest kolejną książką o Iwaszkiewiczu, jakie wyszły w ostatnich latach, ale jest też książką inną, bardzo osobistą - mówi Michał Nogaś o publikacji Anny Król.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Córka papieża" - książka zrodzona z oburzenia

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2015 18:40
Dario Fo, 89-letni laureat literackiej Nagrody Nobla, napisał pierwszą w swoim życiu powieść. Zrobił to po obejrzeniu bijącego rekordy popularności serialu o rodzinie Borgiów.
rozwiń zwiń