Park Bajek w Karpaczu na Dni Funduszy Europejskich

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2017 12:00
Idąc leśnymi ścieżkami odkryć można tam bajkowe chatki, z których każda kryje inną opowieść. Jest m.in. "Królowa Śniegu", "Calineczka", "Czerwony kapturek", czy "Pinokio".
Audio
  • Opowieść o atrakcjach Parku Bajek w Karpaczu (Do południa/ Trójka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay.com/cocoparisienne

- Po wejściu do parku widzimy domek z piernika. Naciskamy guzik i lektor zaczyna opowiadać bajkę, a lalki się ruszają. Ścieżka prowadzi do następnego domku, a w sumie takich domków z bajkami mamy 13. Są nie tylko te ogólnie znane historie, ale i bajki lokalne, jak np. opowieść górskiego kamienia - mówi współzałożyciel parku Jędrzej Stanek.

Co w Parku Bajek mogą robić dorośli? Jak pomysłodawcom obiektu udało się zdobyć na niego dofinansowanie i jakie atrakcje przygotowali na Dni Otwarte Funduszy Europejskich? Zapraszamy do słuchania.  

***

Tytuł audycji: Do południa
Prowadzący: Piotr Baron
Materiał przygotowała: Natalia Grzeszczyk
Gość:
Jędrzej Stanek (współzałożyciel Parku Bajek w Karpaczu)
Data emisji: 17.05.2017
Godzina emisji: 9.15

ei/fbi

Czytaj także

Atrakcje Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2017 20:14
- Mamy środki zarówno dla małych i średnich przedsiębiorców, jak i dla tych dużych. To środki, dzięki którym można zbudować sobie centrum badawczo-rozwojowe - opowiadała w Trójce wiceminister Jadwiga Emilewicz, zapraszając na Dni Otwarte Funduszy Europejskich.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny wspiera młodych (duchem) przedsiębiorców

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2017 19:53
- Jesteśmy instytucją, która wspiera młodych przedsiębiorców i osoby, które myślą o tym, aby rozpocząć przygodę z przedsiębiorczością - mówi Anna Daszuta-Zalewska, dyrektor Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego.
rozwiń zwiń