Duncan Laurence: skupiam się na muzyce i pozwalam jej działać

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2019 10:40
– To jest prawdziwe spełnienie marzeń. Wszystko kręci się jak na karuzeli: wywiady, występy, wkrótce zaśpiewam na wielkim festiwalu. Wygrana na Eurowizji zmieniła moje życie. Wcześniej nie miałem tylu okazji do podróży. To zupełnie inny rodzaj doświadczenia – mówił artysta w rozmowie z Piotrem Metzem. 
Audio
  • Duncan Laurence gościem Piotra Metza (Do południa/Trójka)
Duncan Laurence i Piotr Metz
Duncan Laurence i Piotr MetzFoto: Edyta Kocemba-Górka/PR

– Wszędzie, gdzie się pojawię, ludzie mnie znają, znają moją piosenką. Tak, wiele się zmieniło, ale na szczęście wciąż mam swój dom, rodzinę i ich wsparcie – opowiada Duncan Laurence.

Jak wyglądało powitanie, które zgotowali Duncanowi rodacy na lotnisku po zwycięstwie? Jak przebiegały eliminacje krajowe w Holandii? Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji.

***

Tytuł audycji: Do południa
Prowadzi: Piotr Metz
Goście: Duncan Laurence (wokalista)
Data emisji: 3.06.2018
Godzina emisji: 10.16

ml/gs

Czytaj także

Lech Janerka: piosenki bez tekstu to słaby pomysł

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2019 22:00
– Pracę nad płytą zaczynam od wymyślenia jej brzmienia i przy nagrywaniu "mocnego demo" nowego albumu pojawiło się ono od razu – mówi Lech Janerka w rozmowie z Piotrem Metzem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stewart Copeland: muzyka The Police początkowo się nie przyjęła

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2019 23:00
– Nasze pierwsze single znikały na rynku wydawniczym bez śladu, niezauważone przez słuchaczy. Na szczęście nasza ówczesna wytwórnia bardzo w nas wierzyła i nie pozawalała odpuścić – mówi Stewart Copeland w rozmowie z Piotrem Metzem.
rozwiń zwiń