Natalia Kwiatkowska: gramy, ile się da

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2019 12:00
– Nasza muzyka została przyjęta dobrze, jakby była tam czymś naturalnym. Czuliśmy się we właściwym miejscu – tak wspomina niedawną trasę po Kanadzie wokalistka bluesrockowego zespołu Cheap Tobacco, Natalia Kwiatkowska.
Audio
  • Wokalistka Cheap Tobacco o trasie po Kanadzie (Do południa/Trójka)
Cheap Tobacco w studiu Polskiego Radia
Cheap Tobacco w studiu Polskiego Radia Foto: Wojciech Kusiński

 Udało się nam tam nawiązać bardzo dużo kontaktów. Dostałam potwierdzenie, że w przyszłym roku zagramy na festiwalu Summerfest w Milwaukee w Stanach Zjednoczonych. Dzięki trasie po Kanadzie zaczęły otwierać się przed nami nowe możliwości – opowiada artystka.

Jakie plany ma na przyszłość zespół Cheap Tobacco? Czy po powrocie z Kanady wokalistka zaczęła jadać naleśniki z syropem klonowym? Dowiecie się o tym, słuchając audycji.

***

Tytuł audycji: Do południa
Prowadzi: Piotr Baron
Goście: Natalia Kwiatkowska (Cheap Tobacco)
Data emisji: 11.06.2019
Godzina emisji: 11.18 

kr/kw

Czytaj także

Lech Janerka: piosenki bez tekstu to słaby pomysł

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2019 22:00
– Pracę nad płytą zaczynam od wymyślenia jej brzmienia i przy nagrywaniu "mocnego demo" nowego albumu pojawiło się ono od razu – mówi Lech Janerka w rozmowie z Piotrem Metzem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stewart Copeland: muzyka The Police początkowo się nie przyjęła

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2019 23:00
– Nasze pierwsze single znikały na rynku wydawniczym bez śladu, niezauważone przez słuchaczy. Na szczęście nasza ówczesna wytwórnia bardzo w nas wierzyła i nie pozawalała odpuścić – mówi Stewart Copeland w rozmowie z Piotrem Metzem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Duncan Laurence: skupiam się na muzyce i pozwalam jej działać

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2019 10:40
– To jest prawdziwe spełnienie marzeń. Wszystko kręci się jak na karuzeli: wywiady, występy, wkrótce zaśpiewam na wielkim festiwalu. Wygrana na Eurowizji zmieniła moje życie. Wcześniej nie miałem tylu okazji do podróży. To zupełnie inny rodzaj doświadczenia – mówił artysta w rozmowie z Piotrem Metzem. 
rozwiń zwiń