X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Natalia Zastępa: mój muzyczny gust kształtowali rodzice

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2019 12:00
– Zawsze wieczorem, przed snem, zakładam słuchawki, puszczam sobie ulubione utwory i mogę zasypiać – mówi Natalia Zastępa.
Audio
  • Natalia Zastępa i jej muzyczne fascynacje (Do południa/Trójka)
Natalia Zastępa
Natalia ZastępaFoto: Stach Leszczyński/PAP

Muzyka słuchana w słuchawkach inaczej nas dotyka. Wszystko można usłyszeć, to zupełnie inne dźwięki – opowiada artystka.

Skąd wzięła się fascynacja muzyką u młodej wokalistki? – Zawsze mnie to otaczało. Słuchałam wieczorem muzyki i wtedy przychodził mój tata i mówił: "Dobra, Natalia, teraz ci coś pokażę". Tak było w przypadku Pink Floyd. To było dla mnie dziwne, wówczas nie w moim stylu. Potem, wiedząc, że zbliża się koncert Rogera Watersa, błagałam mamę, by mnie na niego zabrała – dodaje.

Niedługo będziemy mogli usłyszeć debiutancki materiał Natalii Zastępy. Jak muzyka, którą wykonuje, ma się do tej, której najchętniej słucha? Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji.

***

Tytuł audycji: Do południa
Prowadzi: Piotr Metz
Gość: Natalia Zastępa (wokalistka)
Data emisji: 9.07.2019
Godzina emisji: 11.18 

kr/kw

Czytaj także

Lech Janerka: piosenki bez tekstu to słaby pomysł

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2019 22:00
– Pracę nad płytą zaczynam od wymyślenia jej brzmienia i przy nagrywaniu "mocnego demo" nowego albumu pojawiło się ono od razu – mówi Lech Janerka w rozmowie z Piotrem Metzem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stewart Copeland: muzyka The Police początkowo się nie przyjęła

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2019 23:00
– Nasze pierwsze single znikały na rynku wydawniczym bez śladu, niezauważone przez słuchaczy. Na szczęście nasza ówczesna wytwórnia bardzo w nas wierzyła i nie pozawalała odpuścić – mówi Stewart Copeland w rozmowie z Piotrem Metzem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Duncan Laurence: skupiam się na muzyce i pozwalam jej działać

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2019 10:40
– To jest prawdziwe spełnienie marzeń. Wszystko kręci się jak na karuzeli: wywiady, występy, wkrótce zaśpiewam na wielkim festiwalu. Wygrana na Eurowizji zmieniła moje życie. Wcześniej nie miałem tylu okazji do podróży. To zupełnie inny rodzaj doświadczenia – mówił artysta w rozmowie z Piotrem Metzem. 
rozwiń zwiń