X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Twórcy lubelskiego fanklubu Beatlesów o płycie "A Hard Day's Night"

W 1982 roku Krzysztof Stanisław Werner założył Fan Club The Beatles w Lublinie. Po ośmiu latach jego działalność została zawieszona. W 2015 roku fanklub reaktywował jego syn – Krzysztof Jan. Obaj panowie odwiedzili studio Trójki z okazji 55. rocznicy wydania albumu "A Hard Day's Night".
The Beatles
The BeatlesFoto: Pixabay/skeeze
O Audycji

Tytuł Do południa 2019/07/10 10:28
Prowadzący Hirek Wrona
Opis

Zarówno ojciec, jak i syn to prawdziwa skarbnica wiedzy oraz ciekawostek na temat Czwórki z Liverpoolu.

– "A Hard Day's Night" przypieczętował to, że Beatlesi są numerem jeden na całym świecie. To był pierwszy album, na którym wszystkie 13 utworów skomponowała słynna spółka Lennon/McCartney. Mówimy tu o brytyjskim wydaniu albumu, ale kilka tygodni wcześniej została wydana amerykańska wersja, która była znacznie uboższa. Zostały wydane przede wszystkim utwory ze strony A, natomiast pozostałe utwory, które nie znalazły się na amerykańskiej edycji, zawierały instrumentarium w aranżacji George'a Martina, soundtrack z filmu – opowiada Krzysztof Stanisław Werner.

Jakie znaczenie ma "A Hard Day's Night", czyli trzeci album Beatlesów, w całej dyskografii zespołu? W jakich jeszcze miastach w Polsce istnieją fankluby legendarnej grupy? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdą Państwo w dołączonym nagraniu audycji.

Goście Krzysztof Stanisław Werner i Krzysztof Jan Werner (Fan Club The Beatles w Lublinie)
Playlista
Tagi

Playlista