X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Game Music Festival. "Muzyka w grach musi podkreślać emocje odbiorcy"

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2019 11:00
W dniach 18 i 19 października 2019 roku w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu odbędzie się święto graczy-melomanów – Game Music Festival 2019.
Audio
  • Co czeka na miłośników muzyki z gier na Game Music Festival 2019? (Do południa/Trójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/Dean Drobot

Game Music Festival 2019 Game Music Festival 2019

Festiwal muzyki z gier o tej skali to unikatowa impreza nie tylko w naszej części Europy. W trakcie dwóch dni na scenie Narodowego Forum Muzyki wystąpi łącznie kilkuset muzyków.

Poprzednia edycja Game Music Festival zebrała wyrazy uznania od fanów i została świetnie przyjęta także przez kompozytorów, gromadząc łącznie ponad 5 tys. uczestników. Również i tym razem na odwiedzających czekają liczne wydarzenia towarzyszące.

– Mamy dwa dni wypełnione koncertami. Zorganizowaliśmy też ścieżkę edukacyjną, która pojawiła się w trakcie ubiegłorocznej edycji i świetnie to zadziałało. Mamy tam nie tylko spotkania, ale i master classes z kompozytorami, których muzyki będziemy mogli posłuchać – mówi Konrad Belina-Brzozowski, organizator Game Music Festival.

Pierwszy z koncertów tegorocznej edycji Game Music Festival – The Symphony of the Desert – będzie oparty na kontraście między trzema niezwykle klimatycznymi produkcjami: Journey, Abzu, The Banner Saga. Autorem muzyki, stanowiącej ogromną wartość wszystkich tych gier, jest uznany amerykański kompozytor Austin Wintory.

The Symphony of the Colossus, drugi koncert tegorocznego festiwalu, poświęcony będzie muzyce z trzech ponadczasowych gier: ICO, Shadow of the Colossus, The Last Guardian, napisanej przez kompozytorów japońskich, takich jak Michiru Oshima, Kow Otani i Takeshi Furukawa.

Muzykę podczas koncertów wykonywać będzie Orkiestra Symfoniczna NFM Filharmonia Wrocławska.

Co odróżnia muzykę z gier od filmowych soundtracków? Jakie jeszcze atrakcje czekać będą na odwiedzających Music Games Festival 2019? Zapraszamy do słuchania dołączonej audycji.

***

Tytuł audycji: Do południa
Prowadzi: Hirek Wrona
Gość: Konrad Belina-Brzozowski i Mateusz Gołąb (organizatorzy Game Music Festival 2019)
Data emisji: 17.07.2019
Godzina emisji: 10.28

mat. prasowe/ml/mk

Czytaj także

Chonabibe: czasami trzeba bić na alarm

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2019 01:00
Tym razem gościem "Polskiego bitu" jest Hubert "Jahdeck" Pyrgies, który reprezentuje lubelski skład Chonabibe.
rozwiń zwiń