Ania Rusowicz: Odmładzam bez ingerencji chirurgicznej

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2012 12:00
Piosenki Ady Rusowicz zyskały nowe życie dzięki jej córce, która jesienią wydała płytę "Mój Big-Bit". Przed wieczornym, niedzielnym koncertem w Trójce artystka opowiedziała Markowi Niedźwieckiemu o sile genów.
Audio
  • Ania Rusowicz: Odmładzam bez ingerencji chirurgicznej
Ania Rusowicz - sesja do płyty Mój Big-Bit
Ania Rusowicz - sesja do płyty "Mój Big-Bit"Foto: fot. materiały promocyjne/ strona Ani Rusowicz

- Big bitem można zarażać. Bo to nie tylko muzyka; to styl życia - zdeklarowała w audycji "Do południa" Ania Rusowicz. Coś jest na rzeczy, bowiem młoda artystka nie tylko wygląda jak żywcem przeniesiona z lat 60., lecz także daje się być sobowtórką (także, jeśli chodzi o barwę głosu) swojej zmarłej przed ponad dwudziestu laty matki.

- Mamę pamiętam jako dobrą, ciepło osobę, a nie wielką gwiazdę - mówi młoda Rusowicz. - Moje muzyczne wspomnienia są bardzo śladowe. Dopiero teraz od jej przyjaciół i współpracowników dowiaduję się, jak wielką była artystką.

Jesienią ukazała się płyta "Mój Big-Bit" składająca się z sześciu największych hitów Ady zaśpiewanych przez Anię oraz sześciu zupełnie nowych, autorskich utworów córki – a wszystko utrzymane w autentycznym big-bitowym stylu.

Czytaj także

Córka Królowej Big Bitu

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2011 12:55
Ania Rusowicz córka słynnej wokalistki Niebiesko Czarnych Ady opowiedziała o pomyśle wskrzeszenia piosenek swojej mamy i śpiewaniu w zespole IKA.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Po Opolu już wszyscy wiedzą, kto to jest Ania Rusowicz

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2011 16:29
Z objawieniem tegorocznego festiwalu w "Muzycznej Jedynce" rozmawiała Maria Szabłowska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ania Rusowicz: Powinnam była urodzić się w latach 60.

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2011 15:00
Piosenki Ady Rusowicz zyskały nowe życie dzięki jej córce, która właśnie wydała płytę "Mój BIG-BIT". Ania Rusowicz opowiadała o sile genów matki w "Trójkowym wehikule czasu".
rozwiń zwiń