X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ania Rusowicz: Odmładzam bez ingerencji chirurgicznej

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2012 12:00
Piosenki Ady Rusowicz zyskały nowe życie dzięki jej córce, która jesienią wydała płytę "Mój Big-Bit". Przed wieczornym, niedzielnym koncertem w Trójce artystka opowiedziała Markowi Niedźwieckiemu o sile genów.
Audio
  • Ania Rusowicz: Odmładzam bez ingerencji chirurgicznej
Ania Rusowicz - sesja do płyty Mój Big-Bit
Ania Rusowicz - sesja do płyty "Mój Big-Bit"Foto: fot. materiały promocyjne/ strona Ani Rusowicz

- Big bitem można zarażać. Bo to nie tylko muzyka; to styl życia - zdeklarowała w audycji "Do południa" Ania Rusowicz. Coś jest na rzeczy, bowiem młoda artystka nie tylko wygląda jak żywcem przeniesiona z lat 60., lecz także daje się być sobowtórką (także, jeśli chodzi o barwę głosu) swojej zmarłej przed ponad dwudziestu laty matki.

- Mamę pamiętam jako dobrą, ciepło osobę, a nie wielką gwiazdę - mówi młoda Rusowicz. - Moje muzyczne wspomnienia są bardzo śladowe. Dopiero teraz od jej przyjaciół i współpracowników dowiaduję się, jak wielką była artystką.

Jesienią ukazała się płyta "Mój Big-Bit" składająca się z sześciu największych hitów Ady zaśpiewanych przez Anię oraz sześciu zupełnie nowych, autorskich utworów córki – a wszystko utrzymane w autentycznym big-bitowym stylu.

Czytaj także

Córka Królowej Big Bitu

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2011 12:55
Ania Rusowicz córka słynnej wokalistki Niebiesko Czarnych Ady opowiedziała o pomyśle wskrzeszenia piosenek swojej mamy i śpiewaniu w zespole IKA.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Po Opolu już wszyscy wiedzą, kto to jest Ania Rusowicz

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2011 16:29
Z objawieniem tegorocznego festiwalu w "Muzycznej Jedynce" rozmawiała Maria Szabłowska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ania Rusowicz: Powinnam była urodzić się w latach 60.

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2011 15:00
Piosenki Ady Rusowicz zyskały nowe życie dzięki jej córce, która właśnie wydała płytę "Mój BIG-BIT". Ania Rusowicz opowiadała o sile genów matki w "Trójkowym wehikule czasu".
rozwiń zwiń