Faith No More w Poznaniu - zdradzamy szczegóły koncertu

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2012 16:17
Każdy fan kalifornijskiej grupy Mike’a Pattona może spełnić życzenie, z jakim muzycy zwrócili się do organizatorów Malta Festival. Szczegóły akcji oraz jak będzie wyglądała scena i ubrania muzyków zdradzamy w Trójce.
Audio
Faith No More
Faith No More Foto: fot. Anssi Koskinen; licencja CC BY 2.0

Wieczorem zespół Faith No More wystąpi na poznańskim Malta Festival. Będzie to jedyny koncert w Polsce, a ponieważ odbywa się w ramach cyklu Poznań dla Ziemi nie dziwi, że muzycy zażyczyli sobie ... morza kwiatów!

Organizatorzy poznańskiej imprezy wpadli na pomysł, żeby spełnienie tej prośby potraktować nie jako zwykłe zadanie produkcyjne, ale jako nieoczekiwaną możliwość kontaktu fanów z zespołem.

- Scena będzie ogromna, dlatego też ilość kwiatów musi być maksymalna. Fanów Faith No More nie brakuje, a w tych dniach z pewnością było też wiele "okazji kwiatowych", dlatego zapraszamy i chętnie przyjmiemy każdą ilość - zachęca Karina Adamska, zastępca dyrektora Malta Festival Poznań 2012.

Organizatorzy zapewnią kwiatowe morze słusznych rozmiarów, ale jeśli miłośnicy muzyki Fath No More zechcą do niego wrzucić swoją gałązkę lub dwie, to może z morza zrobi się ocean? Kwiaty mogą być różne: pojedyncze lub w bukietach; mogą to być wiązanki ślubne lub okolicznościowe: imieninowe, urodzinowe, zaręczynowe, przeprosinowe… Co ważne, kwiaty nie muszą być pierwszej świeżości. Kilkudniowe też mogą być, więc ich przyniesienie nie musi się wiązać z jakimikolwiek kosztami. Idąc na koncert można je po prostu wyjąć z domowego wazonu.

Kwiaty od fanów będą zbierane w dniu koncertu (4 lipca) między 18.00 a 20.00 przy festiwalowym parkingu rowerowym, usytuowanym przy ul. Wiankowej nad Jeziorem Malta.

Zanim usłyszymy największe przeboje Faith No More, na scenie pojawią się zespoły należące do najbardziej oryginalnych nowych zjawisk na polskiej scenie muzycznej: Muchy i Snowman.

Trójka jest patronem medialnym Festiwalu Malta

Czytaj także

Faith No More na Malcie

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2012 16:36
Zespół-legenda, który doczekał się kilku pokoleń fanów i nadal stanowi ważny punkt odniesienia dla współczesnych odmian rocka i jego alternatywnych odsłon wystąpi w Poznaniu w drugim dniu festiwalu, 4 lipca 2012.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trójka na Malcie, Malta w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2012 18:48
Przed nami światowa prapremiera opery "Slow Man" Nicolasa Lensa do libretta J. M. Coetzee, akcje azjatyckie i koncert Faith No More nad jeziorem Malta – rozpoczął się 22. Malta Festival w Poznaniu. Malta będzie miała wiele wymiarów. Będzie sporo teatru ale też muzyki i pokazów artystycznych.
rozwiń zwiń