Trójkowa ławeczka zagra nową bajkę

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2012 10:25
Multimedialna ławeczka w Alei Radiowej Trójki odtwarza siadającym na niej dzieciom najpiękniejsze bajki czytane przez dziennikarzy Trójki. Od najbliższego poniedziałku usłyszeć będzie można "Jasia i Małgosię". Premiera bajki na naszej antenie!
Audio
Instalacja bajkowej trójkowej ławeczki
Instalacja bajkowej trójkowej ławeczki Foto: fot. Katarzyna Janusik

Multimedialna ławeczka stanęła i została uroczyście odsłonięta w Alei Radiowej Trójki w maju tego roku. Przygotowana z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka, dedykowana dzieciom, niezmiennie bawi najmłodszych - siedząc na niej, można odsłuchać fragmentów bajek w interpretacji dziennikarzy Trójki, nagranych z okazji wydania przez wydawnictwo Znak Emotikon książki "Trójka dzieciom. Dla dorosłych i dla dzieci baśnie wybrał Program Trzeci”.

Po "Śnieżce" i "Brzydkim Kaczątku" przyszła pora na "Jasia i Małgosię". W roli narratora Marcin Kydryński, a kto wcielił się w postacie dzieci i Baby Jagi?

Dowiecie się słuchając w poniedziałek (10 września) audycji "Do południa" w godz. 9 - 12.


Zobacz więcej na temat: bajki dzieci dzień dziecka

Czytaj także

Dziennikarze Trójki dzieciom!

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2012 20:00
Co mają wspólnego Wojciech Mann z Brzydkim kaczątkiem, Barbara Marcinik z Jasiem i Małgosią, a Piotr Baron z Królewną Śnieżką? Wszyscy spotkali się na kartach wyjątkowej książki...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bajkomówienie z Katarzyną Stoparczyk

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2012 15:08
Jakie bajki opowiadają dziś dzieci? Czy są lepszymi narratorami niż dorośli? I czego możemy się o nich dowiedzieć, zaglądając w głąb ich wyobraźni? Odpowiedzi będzie można usłyszeć w improwizowanej bajce, stworzonej przez dzieci wspólnie z Katarzyną Stoparczyk.
rozwiń zwiń