X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Oświadczenie Zarządu Polskiego Radia S.A. w sprawie publikacji prasowych, dotyczących akcji Programu 3 - "Orzeł może" >>>

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2013 17:33
Audio

W związku z publikacjami prasowymi, dotyczącymi akcji społecznej Programu 3 Polskiego Radia S.A. "Orzeł może” zawierającymi informacje nieprawdziwe, celowo zmanipulowane oraz poddające w wątpliwość intencje inicjatorów przedsięwzięcia Zarząd Spółki uznaje je za niezwykle szkodliwą próbę wciągnięcia publicznego nadawcy w doraźną walkę polityczną. Jako medium realizujące ustawowe zadania i kierujące swoją ofertę do wszystkich Polaków taka sytuacja jest nie do zaakceptowania i spotyka się z naszym zdecydowanym sprzeciwem.
Zarówno w zamierzeniach pomysłodawców akcji, jak i podczas jej realizacji nie było, nie ma i nie będzie żadnych odniesień politycznych. Podstawowym celem akcji społecznej "Orzeł może” jest bowiem uświadomienie Polakom, że mają powody do dumy ze swoich osiągnięć, optymizmu i wiary we własne możliwości. Miesięczny cykl audycji na antenie Trójki, w który, poza dziennikarzami stacji, zaangażowani są przedstawiciele świata sztuki, kultury i nauki ma charakter stricte programowy i jest jedną z propozycji dla słuchaczy Polskiego Radia. W naszym głębokim przekonaniu akcja ta w pełni wpisuje się w misyjną działalność publicznego nadawcy, w utrwalanie i propagowanie szacunku dla tradycji oraz budowanie społecznie pozytywnych zachowań.
Zarzuty, że w jej ramach Polskie Radio angażuje się w jakąkolwiek "kampanię polityczną” są niczym nieuzasadnione i wypaczają pozytywne przesłanie inicjatorów przedsięwzięcia. Chcemy przy tym podkreślić, że akcja „Orzeł może” finansowana jest w dużej mierze ze środków sponsorskich oraz ze środków przeznaczonych na promocję programu pochodzących z przychodów własnych Polskiego Radia S.A., w tym  głównie ze sprzedaży czasu reklamowego i środków sponsorskich z tzw. odpisów sponsorskich, trafiających do budżetów poszczególnych anten, wydatkowanych zgodnie z przepisami obowiązującymi Spółkę w zakresie finansowania nadawców publicznych.
Zarząd Polskiego Radia S.A. zdecydowanie wspiera zespół Programu 3, realizujący autorski pomysł programowy i dołoży wszelkich starań, aby, propagująca pozytywne wartości akcja "Orzeł może" została zrealizowana zgodnie z przyjętymi założeniami i uroczyście zakończona 4 czerwca br.       
                
                                                                                                             Zarząd Polskiego Radia S.A.