Posłuchaj, jak brzmią wyjątkowe roadstery

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2013 17:59
W najbliższy czwartek (11 lipca) spod siedziby Trójki przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7 w Warszawie wyruszy barwna kolumna roadsterów. Dlaczego? Zapraszamy do słuchania audycji "Do południa", w której wszystko się wyjaśni.
Uczestnicy ubiegłorocznego rajdu Suwałki Blues Drift tuż przed startem, 11.07.2012
Uczestnicy ubiegłorocznego rajdu Suwałki Blues Drift tuż przed startem!, 11.07.2012 Foto: fot. PR/W. Kusiński

Celem wyprawy będzie Suwałki Blues Festival, nad którym Trójka objęła patronat medialny. 12  pojazdów zmierzać będzie do Suwałk w ramach rajdu Suwałki Blues Drift. Wszystkich ciekawych wyjątkowego zlotu zapraszamy w okolice naszej siedziby przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7 w czwartek rano. O godzinie 10.30 spod budynku Trójki wyruszy kolumna Mazd MX-5, które w sumie przemierzą ponad 1000 kilometrów. Specjale relacje także na antenie Trójki.

Samochody wyprawi w podróż Trójkowy redaktor muzyczny Jan Chojnacki, a my o wszystkim opowiemy na antenie. Zanim barwne pojazdy wyruszą w świat będzie okazja zobaczyć je z bliska, a nawet zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Zapraszamy fanów bluesa, motoryzacji i nie tylko!

W audycji "Do południa" będziemy gościć też Klub Gaja z okazji Big Jump, czyli wydarzenia związanego z akcją Zaadoptuj rzekę. Program  zwraca uwagę Polaków na czystość rzek i niedobór wody w Polsce. Uczestników programu organizatorzy zachęcają do działań na rzecz poprawy stanu najbliższych im akwenów; do wycieczek i obserwacji rzek, potoków i jezior; poznawania ich fauny i flory; sprzątania ich brzegów, monitorowania jakości wód i codziennego oszczędzania wody.

Jak program wygląda w praktyce i jakie przynosi korzyści? O tym opowiedzą w Trójce eksperci z Klubu Gaja.

Na audycję "Do południa" zapraszamy w czwartek 11 lipca od godz 9 do 12.

Czytaj także

Mazdą na festiwal: z Trójki do Suwałk!

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2012 10:00
- 3.. 2.. 1.. start! Niech blues będzie z Wami! - zawołał Trójkowy redaktor muzyczny Jan Chojnacki i kilkanaście pięknych kabrioletów odjechało spod siedziby Radia. Celem jest rozpoczynający się 12 lipca Suwałki Blues Festival.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Suwałki Blues Festival 2013 - trzy dni bluesowego święta za nami!

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2013 12:18
- Tutaj 24 godziny na dobę coś się dzieje i to nie jest jakieś hasło reklamowe, tylko rzeczywistość - mówił podczas 6. edycji Suwałki Blues Festival Jan Chojnacki.
rozwiń zwiń