X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Rock na Plaży", czyli muzyczne Tychy

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2015 14:41
- Paprocany to wyjątkowe miejsce. Ludzie, którzy zjeżdżają się tam z całego Śląska, tworzą niezwykły klimat - mówi Sebastian Riedel o Festiwalu "Rock na Plaży", który odbędzie się w Tychach 5 września.
Audio
  • Janusz Borzucki i Sebastian Riedel o Festiwalu Rock na Plaży (3 wymiary gitary/Trójka)
Sebastian Riedel
Sebastian Riedel Foto: PR/W. Kusiński


Najpierw wystąpią laureaci konkursu. - Nadeszło bardzo dużo zgłoszeń. Mamy nadzieję, że przyszłość będzie świetlana, jeśli chodzi o poziom muzyczny - mówi w "Trzech wymiarach gitary" jeden z jurorów Janusz Borzucki z grupy Dżem.

Po młodych grupach nadejdzie czas na gwiazdy, czyli grupy Cree i Dżem. - Wchodzimy właśnie do sali prób i będziemy się szczegółowo przygotowywać. Chcemy zrobić parę niespodzianek. Będzie się dużo działo - opowiada Sebastian Riedel, lider Cree.

Program 3 Polskiego Radia jest patronem medialnym Festiwalu "Rock na Plaży". Festiwal poprowadzi jeden z najsłynniejszych głosów radiowej Trójki - Piotr Baron! 

***

Tytuł audycji:  Trzy wymiary gitary
Prowadzi: Piotr Baron
Goście: Sebastian Riedel (muzyk), Janusz Borzucki (muzyk)
Data emisji: 26.08.2015
Godzina emisji: 13.33

mp/iwo

Czytaj także

"Skazany na bluesa" - spektakl o śląskiej ikonie i samotności

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2014 15:00
Z okazji piątkowej premiery "Skazanego na Bluesa” Piotr Baron w audycji "LP Trójka" rozmawiał m.in. z głównym bohaterem, odtwórcą roli Ryśka Riedla, Tomaszem Kowalskim Arkadiuszem Jakubikiem, reżyserem spektaklu, Robertem Talarczykiem, dyrektorem Teatru Śląskiego, z Sebastianem Riedlem, a także z zespołem Dżem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dżem: nie jesteśmy zawieszeni na kołku historii

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2014 17:11
- Zespół Dżem to koncerty. Każdy jest najważniejszy. Jest spełnieniem tego wszystkiego, co robimy w życiu - mówił w audycji "3 wymiary gitary" Beno Otręba. Grupa w tym roku obchodzi 35-lecie działalności. Gośćmi Piotra Barona byli Maciej Balcar i Beno Otręba, którzy opowiedzieli, co dla nich oznacza granie w legendarnym zespole.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Solowe fanaberie wokalisty Dżemu

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2015 15:20
Różnorodna stylistycznie z mocnym naciskiem na lirykę w tekstach - tak o swojej nowej płycie "Ruletka" mówił w "LP Trójce" wokalista Dżemu Maciej Balcar.
rozwiń zwiń