Piotr Baron nadaje z Ladies' Jazz Festival Gdynia 2020

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2020 23:00
– Fani kobiecego jazzu zaskakują nas pozytywnie swoim zainteresowaniem, klikaniem, oglądaniem i byciem z nami – mówił w Trójce Piotr Łyszkiewicz, dyrektor właśnie trwającego Ladies' Jazz Festival w Gdyni, który wyjątkowo odbył się w formie hybrydowej. Na miejscu był Piotr Baron.
Dorota Miśkiewicz
Dorota MiśkiewiczFoto: PAP/Grzegorz Michałowski

W dniach 20-26 lipca na scenie w Teatrze Muzycznym w Gdyni wystąpią Urszula Dudziak Solo oraz Dorota Miśkiewicz & Marek Napiórkowski, a na telebimach, na kanale YouTube i w mediach społecznościowych: Wendy Lands, Candy Dulfer i Beth Hart. 

"3 wymiary gitary" z 22 lipca 2020 roku – posłuchaj!

– Festiwal funkcjonuje w ramach obostrzeń, które dotykają wszystkich nas. Publiczność jest w ilości dopuszczanej przepisami. Są też z nami i oglądają nas wszyscy, którzy korzystają z dobrodziejstw internetu – opowiadał Piotr Łyszkiewicz.

Wydarzenie otworzyły występy w ramach Konkursu Grand Prix 2020. W tym roku wśród finalistek znalazły się Dominika Czajkowska-Ptak, Kinga Hornik, Karolina Lipska oraz Natalia Capelik-Muianga. Wszystkie koncerty odbyły się w Konsulacie Kultury w Gdyni.

Ladies Jazz Festival | NA ŻYWO/Studio Konsulat

***

Tytuł audycji: 3 wymiary gitary
Prowadzi: Piotr Baron
Gość: Piotr Łyszkiewicz (dyrektor Ladies' Jazz Festival w Gdyni)
Data emisji: 22.07.202
Godzina emisji: 22.05

kr/ mat. prasowe

Czytaj także

Les Femmes & Ignacy Wiśniewski Jazz Band po raz pierwszy w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2020 11:00
Dziś nietypowe dla tej audycji spotkanie muzyczne.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kuba Więcek Trio i awangardowy jazz

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2020 00:00
Kuba Więcek to młody, utalentowany saksofonista, który wraz ze swoim zespołem zaprezentował w Trójce materiał z debiutanckiego albumu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Warsaw Summer Jazz Days​ – festiwal, który kombinuje

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2020 16:00
– Intencją festiwalu jest pomoc muzykom, bo nadszedł ciężki czas. Staramy się pokazać, że festiwal ma siłę i żyje – mówił w Trójce Mariusz Adamiak, dyrektor festiwalu Warsaw Summer Jazz Days​. Z jego zapowiedzi wynika, że wydarzenie nie tylko się odbędzie, ale jego organizatorzy nieźle się nakombinowali, by była to jedna z najbarwniejszych edycji w historii.
rozwiń zwiń