X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Benefis Wojciecha Fibaka w Trójce (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2011 15:27
Benefis został zorganizowany w 35. rocznicę finału Masters, w którym Wojciech Fibak brał udział. Imprezę poprowadzili Artur Andrus i Przemysław Babiarz.
Wojciech Fibak
Wojciech FibakFoto: PR/Wojciech Adam Jurzyk
Wojciech Fibak podczas wieczoru w Studiu im. Agnieszki Osieckiej wspominał, że zdarzało mu się usłyszeć: "Pan pokazał, że Polak potrafi". Rodacy doceniali, że udało mu się odnieść sukces w dziedzinie sportu zarezerwowanej teoretycznie dla Australijczyków, Amerykanów czy  Francuzów. Karol Stopa, znawca tenisa, powiedział, że bohater wieczoru jest osobą, która przełamała polskie standardy. – On chciał czegoś więcej, cały czas myślał, jak wzbogacić swoją technikę gry – mówił. 

Wśród zaproszonych gości na benefisie znanego kolekcjonera dzieł sztuki, tenisisty i biznesmena byli także: Agata Konarska, dziennikarka, Mariusz Czerkawski, hokeista, Tomasz Tomaszewski, komentator tenisa i Wojciech Gąsowski, muzyk. Dla gwiazdy wieczoru zaśpiewała Kasia Kowalska.

Wojciech Fibak - najwybitniejszy polski tenisista i zasłużony popularyzator tej dyscypliny sportu. Po zakończeniu kariery sprawował m.in. funkcje prezesa Polskiego Związku Tenisowego i konsula generalnego RP w Monako. Stworzył Fibak Investment Group, był generalnym przedstawicielem na Polskę koncernu Volvo i wydawcą szeregu polskich czasopism, m.in. "Dziennika Śląskiego", "Sportu", "Gazety Poznańskiej", "Expressu Wieczornego". Pasjonuje się kolekcjonowaniem dzieł sztuki, zwłaszcza malarstwa polskiego z początku XX wieku; jest właścicielem galerii sztuki współczesnej "Galeria Fibak" w Warszawie.

Czytaj także

Benefis Jerzego Stuhra - zobacz jak było!

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2011 13:20
W poniedziałkowy wieczór, 14 marca, w Trójce odbył się benefis Jerzego Stuhra. Gospodarzami wieczoru byli Agnieszka Szydłowska i poeta Bronisław Maj.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Benefis Wojciecha Młynarskiego w Trójce (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2011 13:40
W Trójce odbył się kolejny wyjątkowy benefis. Gwiazdą wieczoru był tym razem Wojciech Młynarski. Imprezę prowadzili Artur Andrus i Andrzej Poniedzielski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

59. urodziny Wojciecha Fibaka (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2011 01:00
Sportowy kalendarz biograficzny Czwórki - 30. sierpnia 2011.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Artysta, któremu nie odbiło

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2011 07:00
- Janusz Gajos jest rarytasem w czasach, gdy sztuka operuje krzykiem i fajerwerkiem, jako środkiem wyrazu - mówił podczas benefisu Mistrza aktor Grzegorz Małecki. Dziś Artysta obchodzi 72. urodziny.
rozwiń zwiń