X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wielka Brytania - UE. Ostatnia prosta negocjacji

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2016 15:30
- Problemy są dwa: pierwszy to zagwarantowanie większych praw państwom spoza strefy euro, a drugi to ograniczanie zasiłków dla pracowników i nowe zasady wypłaty zasiłków na dzieci - tłumaczy Beata Płomecka.
Audio
  • Wielka Brytania - UE. Ostatnia prosta negocjacji (Euranet: Unia pod lupą)
Davida Camerona czekają dwa dni negocjacji na temat warunków pozostania Wielkiej Brytanii w Unii Europejskiej
Davida Camerona czekają dwa dni negocjacji na temat warunków pozostania Wielkiej Brytanii w Unii Europejskiej Foto: PAP/EPA/YVES HERMAN/POOL

W czwartek, 18 lutego, rozpoczyna się w Brukseli dwudniowy szczyt unijny, którego głównym tematem będzie kwestia dalszej obecności Wielkiej Brytanii we Wspólnocie.

- Dla Polski ważne są konkretne zapisy dotyczące czasowego i częściowego ograniczania zasiłków dla pracowników z unijnych krajów i zasiłków na dzieci, które pozostały w Polsce - mówi korespondentka Polskiego Radia w Brukseli. 

W audycji mówimy o tym, co dokładnie i w jaki sposób chce w trakcie unijnych rozmów osiągnąć Polska oraz jakie są na to szanse. Dyskutujemy też o tym, jaki prawdopodobny jest scenariusz dalszej obecności Wielkiej Brytanii w Unii Europejskiej. Zachęcamy do wysłuchania całego nagrania.

***

Tytuł audycji: EuranetPlus - Europa od kuchni
Prowadzi: Marcin Łukawski
Gość: Beata Płomecka (korespondentka Polskiego Radia w Brukseli)
Data emisji: 17.02.2016
Godzina emisji: 17.20

fbi/ei

Zapraszamy do udziału w ankiecie dotyczącej audycji z cyklu EuranetPlus>>>

Czytaj także

Brytyjski problem Unii Europejskiej

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2016 18:48
W bieżącym roku do listy kłopotów Unii Europejskiej, obok m.in. problemu uchodźców, dojdzie prawdopodobnie coraz silniejszy głos Brytyjczyków na temat ich potencjalnego wyjścia ze Wspólnoty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Brytyjskie referendum. Teatr polityczny Davida Camerona?

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2016 15:11
Wkrótce odbędzie się referendum dotyczące pozostania Wielkiej Brytanii w strukturach Unii. Dlaczego brytyjscy politycy i mieszkańcy Wysp myślą o wystąpieniu ze Wspólnoty i jaki - według przewidywań ekspertów - będzie wynik ich głosowania?
rozwiń zwiń