X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Pomoc rozwojowa, czyli co konkretnie?

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2017 12:00
- Przede wszystkim pomoc rozwojowa jest bardzo ważnym instrumentem uprawiania polityki zagranicznej - mówiła w Trójce Joanna Wronecka, podsekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych.
Audio
  • Czym jest tzw. pomoc rozwojowa? (EuranetPlus- Europa od kuchni)
Remonty, budowy, inwestycje w infrastrukturę - na tym m.in. polega pomoc rozwojowa (zdjęcie ilustracyjne)
Remonty, budowy, inwestycje w infrastrukturę - na tym m.in. polega pomoc rozwojowa (zdjęcie ilustracyjne) Foto: pixabay/marcin049

Pomoc rozwojowa nie polega na prostym przekazywaniu towarów, ale jej zadaniem jest inwestowanie w rozwój danego kraju. Tego typu wsparcie realizowane jest np. przez polskie organizacje humanitarne na Zachodnim Brzegu Jordanu. Jak to wygląda w praktyce? Ile pieniędzy przekazujemy na pomoc, a ile powinniśmy? Komu szczególnie pomagamy? O tym wszystkim usłyszeć można w dołączonym dźwięku.

***

Tytuł audycji: EuranetPlus - Europa od kuchni
Prowadzi: Ernest Zozuń
Data emisji: 21.02.2017
Godzina emisji: 17.24

ei/ab

Czytaj także

Brexit nadal pozostaje wielką niewiadomą

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2017 17:00
- Nie jest do końca określone, czy potrzebne jest jakieś pismo, czy wystarczy zgłoszenie ustne. Premier Theresa May musi to po prostu oficjalnie notyfikować Radzie Europejskiej - mówi o procedurze Brexitu Joanna Popielawska z "Polityka Insight".
rozwiń zwiń