X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jak skutecznie walczyć z rosyjską propagandą?

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2017 18:00
- W wojnę informacyjną Rosja inwestuje potężne środki. Widać w produktach, które sprzedaje zarówno na rynek wewnętrzny, jak i międzynarodowy. Możemy tutaj mówić o takich kanałach jak Russia Today, którego materiały są robione w sposób techniczne bardzo dobry i wiarygodny - przyznaje Anna Maria Dyner z Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych.
Audio
  • Jak skutecznie walczyć z rosyjską propagandą? (Europa od kuchni/Trójka)
  51
Фэйсбук закрыў 51 акаунт расійскіх троляўFoto: pathdoc/Shutterstoc

- Po raz pierwszy w budżecie na przyszły rok walka z propagandą, w tym z tą rosyjską, to osobna pozycja, na którą przewidziano 800 tys. euro - przypomina Beata Płomecka, brukselska korespondenta Polskiego Radia. Do tej pory, mimo wielu obietnic, nie przewidywano pieniędzy na ten cel. Kraje członkowskie w zeszłym roku apelowały o kilka milionów, ale - jak mówią unijni dyplomaci - "dobre i to".

Czy środki przeznaczone na walkę z propagandą mają szansę przechylić szalę zwycięstwa? Jak sieć Sputnik przyciąga odbiorców w różnych krajach świata? Zapraszamy do wysłuchania nagrania.

***

Tytuł audycji: Euranet Plus – Europa od kuchni
Prowadzi: Ernest Zozuń
Gość: Anna Maria Dyner (Polski Instytut Spraw Międzynarodowych), Beata Płomecka (korespondentka Polskiego Radia w Brukseli)
Data emisji: 20.11.2017
Godzina emisji: 17.20

gs/kd


Czytaj także

Czy Rosja może zagrozić stabilizacji Unii Europejskiej?

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2017 17:30
Nie tylko USA ujawniają ogromną skalę ingerencji Rosjan w serca i umysły amerykańskich wyborców. Teraz Hiszpania oskarża Kreml o podsycanie konfliktu w Katalonii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dr Maciej Milczanowski: Europa przegrywa wojnę w cyberprzestrzeni

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2017 17:00
Trwa wojna w sieci. Polska jest atakowana przez hakerów nawet 14,5 tys. razy dziennie. O cyberzagrożeniu mówił w Polskim Radiu 24 dr Maciej Milczanowski, ekspert od bezpieczeństwa i Bliskiego Wschodu z Instytutu Studiów nad Terroryzmem.
rozwiń zwiń