X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Opiekunka psów - z miłości do zwierząt

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2017 13:00
- Każdy z nas jest w czymś dobry, ja akurat w tym. Ja po prostu uwielbiam spacerować z psami. Kocham to, co robię - mówi z przekonaniem pani Teresa, bohaterka reportażu "Piesy Teresy".
Audio
  • Uczy ludzi, jak postępować z psami. "Piesy Teresy" reportaż Eweliny Karpacz-Obładze (Reportaż w Trójce/Trójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: flickr/Sam Klein

Teresa Kawałowska jest behawiorystką, co oznacza, że wie, jak rozmawiać z psami. Nie tresuje psów, ale uczy ludzi. Prowadzi firmę, która oferuje kilkugodzinne spacery z psem, gwarantując tym samym swobodne wybieganie się. Właściciele psów ją chwalą i polecają znajomym, a same czworonogi witają panią Teresę z uśmiechem - tak, naprawdę śmieją się na jej widok.

- Musimy powiedzieć, że to jest wspaniałe! Nie tylko dlatego, że mamy bardzo sympatyczne stosunki z panią Teresą. Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ te psy są takie szczęśliwe. To zdumiewające, jak można być w kontakcie z psami… - chwali pracę opiekunki jeden z właścicieli.

Jak to się stało, że Teresa Kawałowska wybrała tak niecodzienny zawód? Na czym dokładnie polega jej praca? Zapraszamy do wysłuchania reportażu.

***

Posłuchaj także innych reportaży emitowanych w Trójce >>>

***

Tytuł audycji: Reportaż w Trójce
Tytuł reportażu: "Piesy Teresy"
Autorka reportażu: Ewelina Karpacz-Oboładze
Data emisji: 21.06.2017
Godzina emisji: 18.15

czaj/ei