X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jak działa Pracownia Opowieści?

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2013 08:54
Czy każdy nosi w sobie historię? Czy każdą warto opowiedzieć? We Wrocławiu działa Pracownia Opowieści.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Foto: Glow Images/ East News

Jej pomysłodawcy chcą wskrzesić umiejętność opowiadania i tworzenia prywatnych narracji, a dzięki temu ocalić wspomnienia mieszkańców Wrocławia, historie ludzi, miejsc, rodzinne legendy, opowieści o ulicach i dzielnicach. Zorganizowali warsztaty, w których udział wzięło kilkudziesięciu uczestników - najmłodszy to gimnazjalista, najstarsza jest emerytowaną bibliotekarką, która pisze opowiadania kryminalne i uśmierca w nich swoich wrogów.

Jedna z prowadzących warsztaty reporterka prasowa odkryła rodzinną pamiątkę. Po śmierci babci odnalazła pisany przez lata pamiętnik. Dzięki temu, że babcia przez lata prowadziła zapiski Magda może ją poznać z czasów, gdy babcia była młodą dziewczyną.
Na reportaż Magdy Skawińskiej "Nie ma tego, czego nie opowiesz" zapraszamy w poniedziałek 21 października, o godz.18.15.