X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Urodziny Trójki tuż-tuż!

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2012 19:19
Rok 2012 jest dla Trójki wyjątkowy – dokładnie 1 kwietnia Program 3 Polskiego Radia kończy 50 lat. Z tej okazji dla ogromnej rzeszy wiernych słuchaczy przygotowaliśmy wiele audycji i imprez o bardzo trójkowym charakterze.
Audio
  • Dziennikarze Trójki zapraszają na wydarzenia specjalne związane z jubileuszem
Urodziny Trójki tuż-tuż
Foto: PR/W. A. Jurzyk

Wszystkie będą przepełnione niepowtarzalnym trójkowym humorem, który z pewnością pozwoli zdystansować się od otaczającej rzeczywistości.

Jak ogłosił Marek Belka podczas specjalnego wydania Listy Przebojów Trójki z parkietu warszawskiej giełdy, Narodowy Bank Polski wyemituje dwuzłotówkę na cześć 50-lecia Trójki. 30 marca będziemy … toczyć 2-metrową replikę monety z siedziby NBP na Myśliwiecką. Startujemy o godz. 10 i ruszamy przez Plac Powstańców, Warecką, Nowy Świat, rondo de Gaulla, Plac Trzech Krzyży, Wiejską przy Sejmie, Piękną, rondo Sedlaczka, aż do naszej siedziby. A tam każdy będzie miał możliwość wymiany pieniędzy na naszą okolicznościową dwuzłotówkę w normalnym rozmiarze.

Tego dnia w samo południe specjalną urodzinową audycję poprowadzi Artur Andrus .

Jednym z najważniejszych wydarzeń urodzinowych są spektakle "Trójka do potęgi" , które wystawi warszawski Teatr Syrena. Uroczyste premiery odbędą się 30 i 31 marca o godz. 19.00 w Teatrze Syrena .

W związku z tym wydarzeniem zarówno w piątek, jak i sobotę nadamy specjalne audycje z Teatru Syrena - "Listę Przebojów Trójki" 30 marca o godz. 19.05 oraz "Listę osobistą" 31 marca o godz. 19.05.

Więcej informacji o wydarzeniach znajdą Państwo na naszej jubileuszowej stronie www.50lattrojki.polskieradio.pl . Tam także można znaleźć informacje o dotychczasowych akcjach towarzyszących jubileuszowi Trójki, obejrzeć archiwalne zdjęcia oraz zostawić swój wpis w Wielkiej Księdze Słuchaczy. Zapraszamy!

Patronem medialnym spektaklu jest TVN 24. Bilety do nabycia na stronie Teatru Syrena >>

W dniu urodzin Trójki, 1 kwietnia, Słuchaczy czeka wyjątkowo wiele atrakcji. Tego dnia na antenie specjalna ramówka urodzinowo-primaaprilisowa. Szczegóły już wkrótce!