Urodziny Trójki tuż-tuż!

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2012 19:19
Rok 2012 jest dla Trójki wyjątkowy – dokładnie 1 kwietnia Program 3 Polskiego Radia kończy 50 lat. Z tej okazji dla ogromnej rzeszy wiernych słuchaczy przygotowaliśmy wiele audycji i imprez o bardzo trójkowym charakterze.
Audio
  • Dziennikarze Trójki zapraszają na wydarzenia specjalne związane z jubileuszem
Urodziny Trójki tuż-tuż
Foto: PR/W. A. Jurzyk

Wszystkie będą przepełnione niepowtarzalnym trójkowym humorem, który z pewnością pozwoli zdystansować się od otaczającej rzeczywistości.

Jak ogłosił Marek Belka podczas specjalnego wydania Listy Przebojów Trójki z parkietu warszawskiej giełdy, Narodowy Bank Polski wyemituje dwuzłotówkę na cześć 50-lecia Trójki. 30 marca będziemy … toczyć 2-metrową replikę monety z siedziby NBP na Myśliwiecką. Startujemy o godz. 10 i ruszamy przez Plac Powstańców, Warecką, Nowy Świat, rondo de Gaulla, Plac Trzech Krzyży, Wiejską przy Sejmie, Piękną, rondo Sedlaczka, aż do naszej siedziby. A tam każdy będzie miał możliwość wymiany pieniędzy na naszą okolicznościową dwuzłotówkę w normalnym rozmiarze.

Tego dnia w samo południe specjalną urodzinową audycję poprowadzi Artur Andrus .

Jednym z najważniejszych wydarzeń urodzinowych są spektakle "Trójka do potęgi" , które wystawi warszawski Teatr Syrena. Uroczyste premiery odbędą się 30 i 31 marca o godz. 19.00 w Teatrze Syrena .

W związku z tym wydarzeniem zarówno w piątek, jak i sobotę nadamy specjalne audycje z Teatru Syrena - "Listę Przebojów Trójki" 30 marca o godz. 19.05 oraz "Listę osobistą" 31 marca o godz. 19.05.

Więcej informacji o wydarzeniach znajdą Państwo na naszej jubileuszowej stronie www.50lattrojki.polskieradio.pl . Tam także można znaleźć informacje o dotychczasowych akcjach towarzyszących jubileuszowi Trójki, obejrzeć archiwalne zdjęcia oraz zostawić swój wpis w Wielkiej Księdze Słuchaczy. Zapraszamy!

Patronem medialnym spektaklu jest TVN 24. Bilety do nabycia na stronie Teatru Syrena >>

W dniu urodzin Trójki, 1 kwietnia, Słuchaczy czeka wyjątkowo wiele atrakcji. Tego dnia na antenie specjalna ramówka urodzinowo-primaaprilisowa. Szczegóły już wkrótce!