X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Trójka do potęgi" podbiła serca pary prezydenckiej

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2012 21:00
- To było szalenie lekkie, radosne i w tym była zabawa, autentyczna zabawa widzów i aktorów - mówił tuż po zakończeniu przedstawienia "Trójka do potęgi” prezydent Bronisław Komorowski.
Audio
Olga Borys, Wojciech Malajkat, Piotr Szwedes podczas próby prasowej do spektaklu Trójka do potęgi, 27.03.2012
Olga Borys, Wojciech Malajkat, Piotr Szwedes podczas próby prasowej do spektaklu "Trójka do potęgi", 27.03.2012Foto: Marzena Leśkiewicz/Polskie Radio

Tuż po premierze przedstawienia "Trójka do potęgi", które powstało z okazji 50. urodzin Trójki, gośćmi Piotra Barona byli Bronisław Komorowski z małżonką. Jak podkreśliła para prezydencka, takie uroczystości jak dzisiejsza, są miłym oderwaniem się od codziennych obowiązków.

- W oficjalnym życiu brakuje życia towarzyskiego i takiego przyjacielskiego, a w Trójce tej przyjaźni jest bardzo, bardzo wiele - powiedział prezydent Bronisław Komorowski.

Jak dodała Anna Komorowska ta wyjątkowa życzliwość jest wyczuwalna nie tylko pomiędzy dziennikarzami Trójki, ale także jej słuchaczami.

Para prezydencka podkreślała, że Program 3 jest obecny w jej życiu na co dzień. Nawet teraz, gdy na słuchanie radia nie mają tyle czasu co kiedyś.

A co o tym niezwykłym przedsięwzięciu, jakim było przedstawienie "Trójka do potęgi" sądzą aktorzy biorący w nim udział dowiecie się Państwo z materiału "Trójkowi aktorzy wykosili zawodowców!".

Zapraszamy także na stronę jubileuszową  50lattrojki.polskieradio.pl, gdzie znajdują się wszelkie informacje o naszych urodzinach.

Czytaj także

Potęga humoru i kryminału na 50-lecie Trójki

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2012 13:06
- 39 postaci! Nawet w Teatrze Wielkim Operze Narodowej takie incydenty rzadko mają miejsce, a z okazji urodzin Trójki postanowiliśmy go przebić - zapowiada Wojciech Malajkat, reżyser spektaklu "Trójka do potęgi".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nieprzyzwoita historia "Trójki do potęgi"

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2012 14:30
- To jedna z najbardziej wariackich akcji, w jakiej brałem udział. Jestem bardzo zadowolony, że zrobiłem to dla kochanego Programu Trzeciego - mówił Grzegorz Miecugow o historii powstania książki i spektaklu "Trójki do potęgi".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Talent Trójki w podwójnej roli

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2012 15:16
- Wojciech Malajkat zaproponował mi współpracę reżyserską przy urodzinowym spektaklu "Trójce do potęgi". Oprócz tego jako aktor kreuję tam postać Adama Rowińskiego, dziennikarza śledczego Trójki - mówił Marcin Hycnar, laureat Talentów Trójki w kategorii Teatr.
rozwiń zwiń