Muzyczne perełki sprzed lat

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2012 13:20
W dzisiejszej audycji "SIE KRĘCI" odbędziemy muzyczną podróż w przeszłość.

Będzie oczywiście muzyka zarejestrowana w czasie ostatnich edycji Przystanku Woodstock, ale sięgnąłem też po wyjątkowe perełki zarejestrowane wiele, wiele lat temu nie tylko na Przystankach, ale też na innych koncertach organizowanych przez Wielką Orkiestrę. Co jakiś czas będę dzielił się z Wami dźwiękami z tego archiwum, tak będzie i dziś.
W audycji usłyszycie też m.in. laureatów ostatniego półfinałowego koncertu w ramach Eliminacji na Przystanek Woodstock, a także poznacie nowe szczegóły dotyczące Akademii Sztuk Przepięknych.

Pytaliście, czy oprócz piłki nożnej będzie można także spotkać się z uznanym sportowcem uprawiającym jakąś inną dyscyplinę. Odpowiadam – owszem, będzie takie spotkanie. Z kim? Dowiecie się wieczorem, słuchając na antenie radiowej Trójki 19-tego odcinka audycji "SIE KRĘCI"!
Zapraszam tuż po godzinie 22:00!
Jurek Owsiak
Playlista:

TILT - Nie wierzę politykom
Gentleman & The Evolution - Runaway
Zbigniew Hołdys - Nie płacz Ewka
The Who - Baba O'Riley
Chłopcy z Placu Broni - Chwalcie potęgę pieniądza
Houk - Redemption Song
Donots - We Got The Noise
Deriglasoff - Majki
L.Stadt - Cigies
Plan - Klatka
Poparzeni Kawą Trzy - Trzeba się  napić
Marika & Spokoarmia - Siła ognia
Kult - Parada wspomnień
Lipali - Od dechy do dechy

Zobacz więcej na temat: Piłka nożna podróże Tilt

Czytaj także

Muzyczna podróż do 2 sierpnia

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2012 11:39
W dzisiejszej audycji przedstawię Wam kolejnego wykonawcę, którego zobaczycie na dużej scenie Przystanku Woodstock. Tym razem będzie to zespół ze świata i tym samym podsumujemy i muzycznie zapowiemy cały pierwszy dzień festiwalu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przygotowania do Woodstocka idą pełną parą!

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2012 18:45
UWAGA! Nie przegapcie dzisiejszej audycji "SIE KRĘCI"! Przygotowania do 18. Przystanku Woodstock idą pełną parą, a ja zdradzę Wam kolejnych kilka ważnych informacji o tym, jak będzie wyglądał tegoroczny Najpiękniejszy Festiwal Świata.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Sie kręci": raport z przygotowań

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2012 23:15
Zapraszam na cotygodniowe radiowe spotkanie w audycji "SIE KRĘCI" na antenie radiowej Trójki! Dziś, obok muzyki z Najpiękniejszego Festiwalu Świata, także najświeższe wieści na temat tegorocznej edycji imprezy.
rozwiń zwiń