X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Grzech wyrusza w świat

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2012 15:00
- World Orchestra to spełnienie moich marzeń. Mogę w niej grać z muzykami, których fanem od lat pozostaję - mówił w Trójce szef niezwykłego zespołu.
Audio

Polskiemu saksofoniście udało się zaprosić do współpracy najwybitniejszych artystów z kręgu jazzu oraz muzyki świata ze Skandynawii, Rosji, Rumunii, Bułgarii i kilku innych krajów europejskich. Efektem tego spotkania stała się płyta fascynująca stylistycznym eklektyzmem oraz kontemplacyjną aurą. Najbardziej spektakularne są jednak występy World Orchestra (ostatnio w Berlinie), w których udział brać może nawet stu instrumentalistów!

Dla Grzecha Piotrowskiego to jednak dopiero początek podróży. W przyszłym roku planuje on muzyczne spotkania m.in. z artystami z Indii, Algierii, ale przede wszystkim z Czarnej Afryki. Być może niektórzy z nich trafią do składu World Orchestra. - Mamy skandynawski chłód i przestrzeń, słowiańską martyrologię, bałkański temperament. Ciekawie byłoby włączyć do tej mieszanki pierwiastek afrykański  wyjaśnia saksofonista.

Z Grzechem Piotrowskim w audycji "Mało Obiektywnie" rozmawiał Mariusz Owczarek. Zapraszamy do wysłuchania całego wywiadu.

Czytaj także

Przecierają nowe ścieżki, czy kręcą się za własnym ogonem?

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2012 16:33
Nasza scena jazzowa może pochwalić się wieloma ciekawymi, młodymi zespołami, które krążą gdzieś na obrzeżach awangardy jazzowej. Recenzujemy najnowsze płyty m.in. Pink Freudów, Sing Sing Penelope, projektu A-Kineton.
rozwiń zwiń