Rob Tognoni na koncercie w Trójce! (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2014 21:00
W niedzielę 9 marca blues-rockowy gitarzysta Rob Tognoni zagrał w studiu im. Agnieszki Osieckiej. Zapraszamy do sprawdzenia muzycznych umiejętności artysty nie bez przyczyny nazywanego... diabłem tasmańskim.
Rob Tognoni na koncercie w Trójce (wideo)
Foto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Słuchaj Trójki w internecie>>>

Nazywany tasmańskim diabłem, pochodzący z Australii Rob Tognoni został przedstawiony europejskiej publiczności w 1994 roku. Ze światem muzyki związany jest od 40 lat. Dziś porównywany jest do mistrzów gatunku.

Na swoim koncie ma 16 solowych albumów, płyty winylowe, epki. Jego utwory możemy odnaleźć na wielu bluesowych kompilacjach.

Słuchaj koncertów w Trójce na moje.polskieradio.pl >>>

Polskie Radio jest partnerem systemu PIANO , dzięki któremu mogą Państwo słuchać audycji i koncertów w o wiele lepszej jakości dźwięku.

Zobacz więcej na temat: koncert MUZYKA Trójka

Czytaj także

Walentynkowy koncert Edyty Bartosiewicz w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2014 20:00
Autorka takich przebojów jak "Jenny", "Sen" czy "Tatuaż" w piątek, 14 lutego, wystąpiła w studiu im. Agnieszki Osieckiej. Gospodarzem wieczoru był Marek Niedźwiecki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koncertowe szarże Raz Dwa Trzy

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2014 15:23
- Bardzo staramy się, żeby nowy album ukazał się jeszcze w tym roku - mówi Adam Nowak w "LP Trójce". 1 marca zespół Raz Dwa Trzy wystąpi z orkiestrą w warszawskiej Sali Kongresowej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jim Kerr o początkach Simple Minds: byliśmy gangiem

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2014 12:00
- Oprócz miłości do muzyki siedziało w nas zamiłowanie do włóczęgi. Chcieliśmy wyjść do świata, podróżować, odkrywać siebie. Igraliśmy z losem. Kiedy inni szli na studia, my postawiliśmy wszystko na jedną kartę. To było ryzykowne - mówi Jim Kerr w "Myśliwieckiej 3/5/7".
rozwiń zwiń