X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sylwester Ostrowski Quintet i "Just Music"

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2014 21:00
"Just Music” to projekt artystyczny polskiego saksofonisty Sylwestra Ostrowskiego i japońskiego pianisty Makoto Kuriya. Zapraszamy do wysłuchania wyjątkowego koncertu!
Sylwester Checinski Quintet w Trójce
Sylwester Checinski Quintet w TrójceFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Transmisja koncertu ze studia im. Agnieszki Osieckiej na antenie Trójki odbyła się w niedzielę, 6 kwietnia, od godz. 20.05.

Słuchaj Trójki w internecie >>>
W ubiegłym roku Sylwester Ostrowski wraz z japońskim pianistą Makoto Kuriya i trębaczem Piotrem Wojtasikiem nagrał płytę pt. "Just Music". Towarzyszyli im Amerykanie: kontrabasista Essiet Okon Essiet i perkusista Newman Taylor Baker . 5 marca tego roku, nakładem japońskiego wydawnictwa P-Vine krążek ukazał się w Azji (Japonia, Tajwan oraz Hongkong).

Artyści planują również koncerty związane z promocją albumu. Pierwszy koncert odbył się w dniu 6 kwietnia 2014 w studio im. Agnieszki Osieckiej, w Trójce. Drugi koncert odbędzie się 8 września w Szczecinie. Natomiast na wrzesień 2014 roku w Japonii planowana jest trasa promocyjna.

Słuchaj koncertów w Trójce na moje.polskieradio.pl >>>

Polskie Radio jest partnerem systemu PIANO , dzięki któremu mogą Państwo słuchać audycji i koncertów w o wiele lepszej jakości dźwięku.

(ei, mat. prom., gs)

Czytaj także

Loud Jazz Band na koncercie w Trójce (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2014 21:00
Zespół świętuje 25-lecie istnienia. Norwesko-polska grupa wystąpiła w Trójkowym studiu im. Agnieszki Osieckiej, promując najnowszy album DVD "From the Distance. Live in Warsaw".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Leszek Możdżer w "Offensywie De Luxe". Zobacz galerię zdjęć

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2014 22:05
"Offensywa De Luxe" za nami już po raz ósmy! Anna Gacek i Piotr Stelmach zaprezentowali to, co najlepsze w polskiej muzyce. W studiu im. Agnieszki Osieckiej słuchaliśmy m.in. Leszka Możdżera.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kuba Stankiewicz i muzyka Wojciecha Kilara

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2014 21:00
Pianista jazzowy Kuba Stankiewicz wydał płytę poświęconą muzyce filmowej wybitnego, polskiego kompozytora Wojciecha Kilara. Utwory, które znalazły się na krążku "Kilar" zagrał także w Trójkowym studiu im. Agnieszki Osieckiej.
rozwiń zwiń