Sylwester Ostrowski Quintet i "Just Music"

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2014 21:00
"Just Music” to projekt artystyczny polskiego saksofonisty Sylwestra Ostrowskiego i japońskiego pianisty Makoto Kuriya. Zapraszamy do wysłuchania wyjątkowego koncertu!
Sylwester Checinski Quintet w Trójce
Sylwester Checinski Quintet w TrójceFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Transmisja koncertu ze studia im. Agnieszki Osieckiej na antenie Trójki odbyła się w niedzielę, 6 kwietnia, od godz. 20.05.

Słuchaj Trójki w internecie >>>
W ubiegłym roku Sylwester Ostrowski wraz z japońskim pianistą Makoto Kuriya i trębaczem Piotrem Wojtasikiem nagrał płytę pt. "Just Music". Towarzyszyli im Amerykanie: kontrabasista Essiet Okon Essiet i perkusista Newman Taylor Baker . 5 marca tego roku, nakładem japońskiego wydawnictwa P-Vine krążek ukazał się w Azji (Japonia, Tajwan oraz Hongkong).

Artyści planują również koncerty związane z promocją albumu. Pierwszy koncert odbył się w dniu 6 kwietnia 2014 w studio im. Agnieszki Osieckiej, w Trójce. Drugi koncert odbędzie się 8 września w Szczecinie. Natomiast na wrzesień 2014 roku w Japonii planowana jest trasa promocyjna.

Słuchaj koncertów w Trójce na moje.polskieradio.pl >>>

Polskie Radio jest partnerem systemu PIANO , dzięki któremu mogą Państwo słuchać audycji i koncertów w o wiele lepszej jakości dźwięku.

(ei, mat. prom., gs)

Czytaj także

Loud Jazz Band na koncercie w Trójce (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2014 21:00
Zespół świętuje 25-lecie istnienia. Norwesko-polska grupa wystąpiła w Trójkowym studiu im. Agnieszki Osieckiej, promując najnowszy album DVD "From the Distance. Live in Warsaw".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Leszek Możdżer w "Offensywie De Luxe". Zobacz galerię zdjęć

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2014 22:05
"Offensywa De Luxe" za nami już po raz ósmy! Anna Gacek i Piotr Stelmach zaprezentowali to, co najlepsze w polskiej muzyce. W studiu im. Agnieszki Osieckiej słuchaliśmy m.in. Leszka Możdżera.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kuba Stankiewicz i muzyka Wojciecha Kilara

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2014 21:00
Pianista jazzowy Kuba Stankiewicz wydał płytę poświęconą muzyce filmowej wybitnego, polskiego kompozytora Wojciecha Kilara. Utwory, które znalazły się na krążku "Kilar" zagrał także w Trójkowym studiu im. Agnieszki Osieckiej.
rozwiń zwiń