Koncert SBB na Festiwalu Jazz nad Odrą

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2014 04:00
Koncert legendy, to najkrótsze określenie tego występu. SBB w swoim podstawowym składzie (Skrzek, Anthimos, Piotrowski) zagrało swoje sztandarowe kompozycje w ramach 50. edycji festiwalu Jazz nad Odrą.
SBB
SBBFoto: mat.promocyjne

Transmisja koncertu na antenie Trójki odbyła się w niedzielę, 13 kwietnia, od godz. 20.05.

Koncert składał się z dwóch części, pierwszej w której wystąpiło korzenne SBB, natomiast w części drugiej do zespołu dołączyli Sławek Piwowar na gitarze, Marcin Pospieszalski na gitarze basowej, Miłosz Wośko na fortepianie (Waśko jest jednocześnie aranżerem materiału) oraz Muzycy Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach.

Słuchaj koncertów w Trójce na moje.polskieradio.pl >>>

Część koncertu była transmitowana, a całość nagrana przez program 3 Polskiego Radia.

Polskie Radio jest partnerem systemu PIANO , dzięki któremu mogą Państwo słuchać audycji i koncertów w o wiele lepszej jakości dźwięku.

(mp, mat. promocyjne)

Zobacz więcej na temat: MUZYKA Trójka

Czytaj także

35-lecie zespołu Dżem w Trójce. Zobacz wideo z koncertu!

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2014 21:00
- To zjawisko, które od 35 lat cieszy, wzrusza, bawi i przede wszystkim jest nam opoką. Nosi proste, krótkie i dźwięczne miano: Dżem - tymi słowami Jan Chojnacki zapowiedział koncert legendarnej grupy w Trójkowym studiu im. Agnieszki Osieckiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sylwester Ostrowski Quintet i "Just Music"

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2014 21:00
"Just Music” to projekt artystyczny polskiego saksofonisty Sylwestra Ostrowskiego i japońskiego pianisty Makoto Kuriya. Zapraszamy do wysłuchania wyjątkowego koncertu!
rozwiń zwiń