X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zderzenie hip-hopu z jazzem. Koncert Nocnych Marków (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2014 10:00
Night Marks Electric Trio w doskonały sposób łączą jazzową tradycję z beatową nowoczesnością, co daje piorunujący efekt - mało jest składów, które osiągają poziom zespołu, który wystąpił podczas Red Bull Music Academy Weekender Warsaw.
Night Marks Electric Trio
Night Marks Electric Trio Foto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio


NMET to projekt złożony z trzech świetnych muzyków - klawiszowca Marka Pędziwiatra, basisty Adama Kabacińskiego i producenta/DJa Piotra Skorupskiego, który występuje także jako Spisek Jednego. Piotrek i Marek to uczestnicy Red Bull Music Academy Bass Camp; Spisek Jednego swoje didżejsko-producenckie umiejętności pokazywał na warszawskim Campie w 2012 roku, a klawiszowiec NMET we Wrocławiu rok później.

Koncerty w Trójce. Słuchaj i oglądaj wideo >>>

Epka Nocnych Marków w U Know Me Records wypadła naprawdę świetnie. Muzycy pracowali ciężko nad płytą, a w międzyczasie grali fenomenalne koncerty. Ich zeszłoroczny teledysk “Glorious Tune” z gościnnym udziałem Raashana Ahmada jeszcze zaostrzył apetyty.

Kolejnym utworem z wydawnictwa jest futurystyczna epopeja “Leki” z gościnnym udziałem Archeo (projekt sióstr Przybysz), z którymi Night Marks Electric Trio wystąpił w czwartkowym koncercie.

Słuchaj koncertów w Trójce na moje.polskieradio.pl >>>
Jak powiedział Spisek Jednego, "początkowo ten beat miał się pojawić na nowym projekcie Archeo. Marek wygrzebał sampel z winyla z pewnej polskiej bajki, który wraz z charakterystycznymi riffami gitarowymi jest bazą całego numeru. Czekam na dzień, w którym jakiś digger rozpozna źródło i wrzuci to na whosampled.com. Decyzja o tym, żeby był to drugi singiel, była prosta. Muzycznie track jest petardą, a osobisty tekst Natalii i Pauliny wznosi go na jeszcze wyższy poziom. Jego wielowymiarowa symbolika powoduje, że każdy znajdzie w nim cząstkę siebie. Planujemy jeszcze małą niespodziankę związaną z tym numerem".

Polskie Radio jest partnerem systemu PIANO , dzięki któremu mogą Państwo słuchać audycji i koncertów w o wiele lepszej jakości dźwięku.

(mat.promocyjne/mc)

Zobacz więcej na temat: koncert Trójka