Niezwykły Bo Saris w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2014 21:00
Bo Saris już został okrzyknięty przez brytyjską prasę mianem "soulowej sensacji”, a zapowiadające debiutancką płytę "Gold" utwory "Little Bit More" i "The Addict" podbijają listy przebojów w Belgii, Holandii, Danii i Wielkiej Brytanii. Młody Holender w erze auto-tune’a na nowo przywraca wiarę w sztukę wokalną.
Bo Saris w Trójce
Bo Saris w TrójceFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Artysta wystąpił  7 czerwca 2014 roku w studiu im. Agnieszki Osieckiej, koncert transmitowany był na antenie Trójki po 20.05.

Bo Saris to nowy głos na scenie soul! Jego debiutancka płyta "Gold" kipi pozytywną energią zanurzoną w złotej erze soulu i trudno uwierzyć, że jest zaśpiewana przez kogoś, kto nie pochodzi z tamtej epoki.

Bo Saris w rozmowie z Markiem Niedźwieckim: zawsze trzymałem się swojej ścieżki

Słuchaj koncertów w Trójce i na moje.polskieradio.pl >>>

Talent artysty został doceniony nie tylko w kręgach soul i r'n'b, ale też na scenie muzyki tanecznej. Bo Saris współpracował m.in. z Chase & Status, a jego własne utwory doczekały się remiksów przygotowanych m.in. przez Steve’a Huertę, Crazy P czy Budhi.

Polskie Radio jest partnerem systemu PIANO , dzięki któremu mogą Państwo słuchać audycji i koncertów w o wiele lepszej jakości dźwięku.

(mat. promocyjne, to)

Zobacz więcej na temat: koncert MUZYKA soul Trójka

Czytaj także

Frank McComb i Ania Szarmach w Trójce. Zobacz wideo!

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2014 20:05
Frank McComb ponownie odwiedza Polskę, na scenie towarzyszy mu po raz kolejny Ania Szarmach. Uwieńczeniem ich wspólnej klubowej trasy koncertowej był koncert w Trójce. Zapraszamy do słuchania i oglądania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koncert fascynującej węgierskiej grupy Žagar (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2014 21:00
Styl grupy opiera się na współczesnej muzyce elektronicznej, jazzie i niezależnym rocku z eksperymentalnymi scratchami. Efektem jest ciężki beat, przestrzenność i zapożyczenia z psychodelicznej muzyki końca lat 60.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mela Koteluk zapowiada nową płytę: kombinujemy!

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2014 11:05
Po sukcesie wydanego w 2012 r. "Spadochronu" artystka intensywnie pracuje z zespołem nad nowym albumem. - Tym razem kombinujemy, eksperymentujemy - zdradziła Mela Koteluk w Trójce.
rozwiń zwiń