X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Mr Krime Live Band: muzyka o wielu kolorach [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2015 22:20
Zespół składa się z pięciu osób mających nieco odmienny "background" muzyczny, jednakże dzielących wspólną fascynacje groovem, który jest czynnikiem spajającym wykonywaną przez nich muzykę.
Koncert Mr Krime Live Band
Koncert Mr Krime Live BandFoto: Wojciech Kusiński/PR

Mr Krime Live Band wystąpił w studiu im. Agnieszki Osieckiej w czwartek (26.03) o godz. 19.05. Występ odbył się w ramach koncertów z Red Bullem.

Mr Krime Live Band był do niedawna luźnym muzycznym tworem skupiającym przyjaciół spotykających się w krakowskim klubie Forum Przestrzenie pod nazwą Formacja, by wspólnie pomuzykować podczas improwizowanych sesji. Okazały się one na tyle ciekawe, że postanowili oni pójść krok dalej.

Okazją ku temu była propozycja, którą dostał Mr Krime (Wojciech Długosz, który na co dzień zapewne bardziej znany jest jako DJ/turntablista, a od jakiegoś czasu również producent), a mianowicie wykonanie "live" materiału z jego debiutanckiej winylowej epki "Feel This Way" (która ukazała się rok temu nakładem U Know Me Records) podczas festiwalu Tauron Nowa Muzyka w sierpniu zeszłego roku.

Jako że wypadek oraz spowodowana nim kontuzja uniemożliwiły występ w Katowicach, materiał ten zostanie zaprezentowany premierowo teraz - w studio im. Agnieszki Osieckiej, gdzie usłyszymy także kilka nowych kompozycji.

Tu można obejrzeć wideo z koncert kIRk  w studiu im. Agnieszki Osieckiej >>>

Muzycy czerpią swoje inspiracje z przeszłości (soul, funk, jazz, fusion), ale nie boją się także zerkać w stronę przyszłości i bardziej połamanych elektronicznych brzmień. Spodziewać się zatem można muzyki o wielu kolorach i różnej dynamice, opartej na solidnym groovie, a także okraszonej rasowymi improwizacjami.

Skład zespołu:

Wojciech Długosz (Mr Krime) – perkusja

Piotr Bolanowski – instrumenty klawiszowe

Domini Bieńczycki – skrzypce

Grzegorz Sipiora – bas

Jarek Kulik – instrumenty perkusyjne

Naszych wcześniejszych koncertów słuchać można na moje.polskieradio.pl >>>

Polskie Radio jest partnerem systemu PIANO, dzięki któremu mogą Państwo słuchać audycji i koncertów w o wiele lepszej jakości dźwięku.

Zobacz więcej na temat: Trójka