X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Bardzo kobiecy jazz Judyty Pisarczyk

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2018 20:00
Judyta Pisarczyk jest młodą i utalentowaną wokalistką jazzową, laureatką Grand Prix podczas tegorocznej edycji Ladies' Jazz Festival w Gdynii.
Audio
  • Judyta Pisarczyk w studiu im. Agnieszki Osieckiej. To ona zaczarowała jury Ladies' Jazz Festival (Koncert w Trójce)

Nagranie koncertu Judyty Pisarczyk w studiu im. Agnieszki Osieckiej odbyło się w czwartek 9 listopada 2017 roku.  Na jego retrensmisję na antenie Trójki zaprosiliśmy w niedzielę 18 marca o 19.05. 

Judyta Pisarczyk uczyła się grać na flecie, ma za sobą naukę w Studio Wokalistyki Jazzowej w Katowicach, studiuje wokalistykę jazzową w Instytucie Jazzu w Nysie, prowadzi chór gospel, komponuje muzykę, pisze teksty, dokształca się na licznych warsztatach wokalnych. I są już tego efekty – podczas konkursu odbywającego się w ramach Ladies' Jazz Festival Gdynia 2017 zachwyciła publiczność i jury, które pod przewodnictwem Urszuli Dudziak jednogłośnie ogłosiło młodą artystkę zdobywczynią Grand Prix festiwalu.

– Jak słuchałam Judyty Pisarczyk, cieszyłam się ogromnie, że rośnie nam nowa generacja świetnych wokalistek jazzowych. Judyta pięknie z wielką swobodą improwizuje i frazuje, jest perfekcyjna technicznie, czyli komplet szczęścia. Według mnie jest gotowa, żeby zająć czołowe miejsce na firmamencie naszej wokalistyki jazzowej – powiedziała po konkursie Urszula Dudziak.

Występ Judyty Pisarczyk w studiu im. Agnieszki Osieckiej w Programie III Polskiego Radia przy Myśliwieckiej 3/5/7 w Warszawie został nagrany, a płytę wyda Agencja Muzyczna Polskiego Radia.

(mat. promocyjne)

Czytaj także

Marek Napiórkowski na Trójkowej scenie!

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2018 20:00
Po wydaniu nowej płyty "WAW-NYC" czołowy polski gitarzysta jazzowy ruszył w kolejną trasę koncertową! Marek Napiórkowski i jego warszawsko-nowojorski zespół prezentują premierowe kompozycje w kilkunastu miastach Polski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trupa Trupa zagrała w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2018 20:00
Zespół pochodzący z Trójmiasta już od ośmiu lat zaskakuje swoimi kompozycjami. Na swoim koncie mają kilka płyt, jak również nagród. 
rozwiń zwiń