Kucz - Kulka

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2010 20:05
Gabriela Kulka, laureatka "Mateusza Trójki", artystka o własnej, oryginalnej drodze twórczej oraz Konrad Kucz, twórca brzmień elektronicznych zrealizowali płytę "Sleepwalk", której koncert będzie promocją.

Gaba Kulka często jest nazywana rewelacją alternatywnego popu. Konrad Kucz z kolei jest weteranem brzmień elektronicznych i ambientowych, któremu udalo się brylować także na scenie klubowej (Futro). Wreszcie producent - Bogdan Kondracki, to jeden z najważniejszych rozgrywających na łonie rodzimej muzyki rozrywkowej. Odpowiadał między innymi za produkcję albumów Ani Dąbrowskiej i Moniki Brodki i hitów takich, jak „Trudno tak” duetu Bartosiewicz/Krawczyk, znany także z zespołu Kobong.

Co mogło powstać w efekcie spotkania trzech utalentowanych, ale i odległych od siebie muzycznie osobowości? Album, który ma szansę pogodzić tych, którzy w muzyce szukają przyjemności i tych spragnionych prawdziwej sztuki. Sleepwalk to przepiękne, oparte na starych brzmieniach, muzyczne pejzaże to ozdabiane, to dekonstruowane przez niewiarygodny głos Gaby Kulki. To muzyka snująca się między wodewilem i ambientem, a najlepszymi nawiązaniami do brzmień zachodnich – współczesnych (Cocorosie), czy klasycznych (Cocteau Twins).
Paweł Walicki, www.kuczkulka.pl  

 

 

Gaba Kulka w duecie z Konradem Kuczem  w wyjątkowym koncercie z cyklu „Gwiazda za abonament” w Radiowej Trójce.

Koncerty w Studium im. A. Osieckiej są podziękowaniem dla słuchaczy regularnie płacących abonament radiowo – telewizyjny. W ramach cyklu „Gwiazda za abonament” 24 stycznia wystąpi  Duet Kucz - Kulka. Transmisja koncertu na antenie Programu III o godzinie 20:05.

W koncercie  mogą wziąć udział słuchacze, posiadający dowód opłaty abonamentowej, po wcześniejszej, telefonicznej rezerwacji miejsc, które będą przyjmowane w trakcie audycji  Tu Baron, Prywatna kolekcja oraz Zapraszamy do Trójki.

Zobacz więcej na temat: Pop Gaba Kulka Ania Dąbrowska

Czytaj także

Kucz Kulka w Katowicach

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2010 12:51
Gaba Kulka często jest nazywana rewelacją alternatywnego popu. Konrad Kucz z kolei jest weteranem brzmień elektronicznych i ambientowych, któremu udało się brylować także na scenie klubowej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gabriela Kulka

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2008 13:00
Dzisiaj gościem Artura Orzecha będzie Gabriela Kulka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Konrad Kucz

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2010 14:00
W dzisiejszej audycji swoją prywatną kolekcję muzycznych nagrań przedstawi Konrad Kucz.
rozwiń zwiń