X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Korowodowa Piosenkarnia w radiowej Trójce

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2018 21:00
To już 11. edycja krakowskiego Festiwalu Twórczości Korowód, na którą zaprasza Fundacja Piosenkarnia Anny Treter.
Audio
  • Korowodowa Piosenkarnia w radiowej Trójce (Koncerty w Trójce)

Transmisja koncertu laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Twórców i Wykonawców Piosenkarnia odbyła się w niedzielę 25 listopada o godz. 19.05.

Kolejny raz festiwal adresowany jest do artystów i twórców, którzy skupiają się na piosence autorskiej, wykonywanej po polsku, a także do licznego i wiernego nam od lat grona słuchaczy, którzy kochają wartościowe piosenki.

W tym roku do koncertu galowego zatytułowanego "Ballady świata" (24.11.2018 r., Opera Krakowska) zaproszeni zostali artyści, którzy zaśpiewają, w polskich przekładach, piosenki takich twórców jak: Georges Brassens, Leonard Cohen, Paolo Conte, Bob Dylan, Lluis Llach czy Jaromir Nohavica. Wykonają je uznani artyści, obecni na scenie muzycznej od lat: Alosza Awdiejew, Renata Przemyk oraz Zespół Reprezentacyjny. Z kolei w "Wieczorze recitali" zaprezentuje się Łukasz Jemioła (22.11.2018 r., Piwnica Pod Baranami).


Plakat promujący koncert laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Twórców i Wykonawców "Piosenkarnia" Plakat promujący koncert laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Twórców i Wykonawców "Piosenkarnia"

Naturalnie istotnym i nieodłącznym elementem festiwalu jest, skierowany do młodych artystów, Ogólnopolski Konkurs Twórców i Wykonawców Piosenkarnia wieńczony nagrodami, ale i oferujący laureatom promocję. Poczynając od koncertu w radiowej Trójce, a na zaproszeniach na kolejne festiwale Korowód kończąc.

(mat. promocyjne)

Zobacz więcej na temat: Trójka koncert MUZYKA