Koncert finalistów 22. festiwalu i konkursu wokalnego "Pamiętajmy o Osieckiej"

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2020 20:00
19 października finaliści 22. festiwalu i ogólnopolskiego konkursu wokalnego "Pamiętajmy o Osieckiej" powrócili do miejsca, w którym wszystko się zaczęło.
Audio
  • Koncert finalistów 22. festiwalu "Pamiętajmy o Osieckiej"
Jedna z finalistek festiwalu, Katarzyna Hołtra
Jedna z finalistek festiwalu, Katarzyna Hołtra Foto: Wojciech Kusiński

Koncert finalistów 22. festiwalu i ogólnopolskiego konkursu wokalnego "Pamiętajmy o Osieckiej" odbył się w sobotę 19 października. Nagranie wyemitowaliśmy 8 marca o godz. 19.05. 

W czerwcu mogliśmy przekonać się o prawdziwości tezy "ile głosów – tyle interpretacji", z wielkiej grupy wybraliśmy grono szczęśliwców, a oni trafili do Sopotu na warsztaty pod okiem samego Jerzego Satanowskiego.

Festiwal "Pamiętajmy o Osieckiej" Festiwal "Pamiętajmy o Osieckiej"

Jak pisaliśmy o koncercie odbywającym się dzień wcześniej w Muzeum Powstania Warszawskiego: "Dla nich to próba generalna i cudowna możliwość przetestowania swojego talentu na obytej stołecznej publiczności. Dla Państwa – szansa na wysłuchanie wyśmienitych i zupełnie nowych aranżacji i pomysłów na twórczość Agnieszki Osieckiej, jeszcze zanim dokona tego jury konkursowe".

Podczas koncertu wystąpili dla Państwa: Angelika Balcerek, Dagny Cipora, Katarzyna Hołtra, Aleksandra Jeznach, Adrianna Kieś, Gabriela Kundziewicz, Joanna Nawojska, Dominik Ochociński, Paulina Sobiś i Paulina Wróblewska. Do tego zespoły: Poczytalni i Para z Aleksandrą Jabłońską.

(mat. promocyjne)


Zobacz więcej na temat: Trójka Agnieszka Osiecka

Czytaj także

"Inside" Dawida Lubowicza na Trójkowej scenie

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2019 20:00
Na autorski album Dawida Lubowicza czekaliśmy długo, zapowiedzi krążyły już przynajmniej od trzech lat, a fragmenty materiału wybrzmiewały na koncertach, jakie skrzypek grał ze różnymi składami. Muzyk – między udziałem w nagraniach dla innych zespołów, próbami do premiery musicalu, do którego komponował muzykę a koncertami Atom String Quartet – zarejestrował materiał na album "Inside".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jazzowo-rockowo-kubańska mieszanka wybuchowa, czyli Q Ya Vy w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2019 20:12
W tej muzyce rozbrzmiewają dźwięki, barwy i emocje z każdego jej rejonu. Dlatego jest ciekawa i nieprzewidywalna. Regionalna i międzynarodowa zarazem!
rozwiń zwiń