X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Koncert finalistów 22. festiwalu i konkursu wokalnego "Pamiętajmy o Osieckiej"

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2019 21:00
Koncert finalistów 22. festiwalu i ogólnopolskiego konkursu wokalnego "Pamiętajmy o Osieckiej" odbył się w sobotę 19 października o godzinie 19.00. Nagranie wyemitujemy w późniejszym terminie. 
Jedna z finalistek festiwalu, Katarzyna Hołtra
Jedna z finalistek festiwalu, Katarzyna Hołtra Foto: Wojciech Kusiński

19 października finaliści powrócili do miejsca, w którym wszystko się zaczęło. W czerwcu mogliśmy przekonać się o prawdziwości tezy "ile głosów – tyle interpretacji", z wielkiej grupy wybraliśmy grono szczęśliwców, a oni trafili do Sopotu na warsztaty pod okiem samego Jerzego Satanowskiego.

Festiwal "Pamiętajmy o Osieckiej" Festiwal "Pamiętajmy o Osieckiej"

Jak pisaliśmy o koncercie odbywającym się dzień wcześniej w Muzeum Powstania Warszawskiego: "Dla nich to próba generalna i cudowna możliwość przetestowania swojego talentu na obytej stołecznej publiczności. Dla Państwa – szansa na wysłuchanie wyśmienitych i zupełnie nowych aranżacji i pomysłów na twórczość Agnieszki Osieckiej, jeszcze zanim dokona tego jury konkursowe".

Podczas koncertu wystąpili dla Państwa: Angelika Balcerek, Dagny Cipora, Katarzyna Hołtra, Aleksandra Jeznach, Adrianna Kieś, Gabriela Kundziewicz, Joanna Nawojska, Dominik Ochociński, Paulina Sobiś i Paulina Wróblewska. Do tego zespoły: Poczytalni i Para z Aleksandrą Jabłońską.

(mat. promocyjne)


Zobacz więcej na temat: Trójka Agnieszka Osiecka

Czytaj także

"Inside" Dawida Lubowicza na Trójkowej scenie

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2019 20:00
Na autorski album Dawida Lubowicza czekaliśmy długo, zapowiedzi krążyły już przynajmniej od trzech lat, a fragmenty materiału wybrzmiewały na koncertach, jakie skrzypek grał ze różnymi składami. Muzyk – między udziałem w nagraniach dla innych zespołów, próbami do premiery musicalu, do którego komponował muzykę a koncertami Atom String Quartet – zarejestrował materiał na album "Inside".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jazzowo-rockowo-kubańska mieszanka wybuchowa, czyli Q Ya Vy w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2019 20:12
W tej muzyce rozbrzmiewają dźwięki, barwy i emocje z każdego jej rejonu. Dlatego jest ciekawa i nieprzewidywalna. Regionalna i międzynarodowa zarazem!
rozwiń zwiń