X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Robert Kasprzycki

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2010 14:00
W trakcie koncertu usłyszeliśmy wybrany materiał przekrojowy, w akustycznych aranżacjach z autorskich płyt muzyka, a także kilka piosenek premierowych, będących zapowiedzią nowego albumu!
Audio

Koncert: 5 grudnia 2010 godz. 20.05.

Robert Kasprzycki to autor, kompozytor , wokalista, showman. Do tej pory wydał trzy autorskie płyty: "Niebo do wynajęcia", "Światopodgląd", "Piosenki i nie".

Artysta wystąpi ze swoim stałym składem: Tomek Hernik (puzon, akordeon, duduk) , Paweł Hebda (gitary), Adam Zadora (perkusja), Max Szelęgiewicz (bas).


Każdy występ Roberta Kasprzyckiego jest autorskim popisem, gdzie różnorodność repertuaru łączy się z muzycznymi żartami i spontanicznym dialogiem z publicznością.

Zapraszamy do obejrzenia klipu do piosenki "Niebo do wynajęcia":

Czytaj także

PIOSENKARNIA ANNY TRETER

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2008 22:16
Koncert Zimowy Specjalnie na te okazję zostaną Państwo zaprezentowane piosenki autorskie jak i utwory cenionych kompozytorów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

GiP - 30.01.2008

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2008 23:00
Lata dziewięćdziesiąte, a także aktualności...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Robert Kasprzycki

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2007 14:00
Robert Kasprzycki - Laureat pierwszej nagrody Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie w 1992 roku, XX Spotkań Śpiewajmy Poezję w Olsztynie i konkursu "Złamane Pióro" (pierwsza nagroda zatwórczość poetycką) - oto nasz dzisiejszy gość.
rozwiń zwiń