NOCTI dziś na Trójkowej scenie! Energetyczne gitarowe riffy i nietuzinkowe ballady

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2021 09:00
To już niedziela, a to oznacza, że młody toruński zespół NOCTI zagra dziś koncert w radiowym Studiu im. Agnieszki Osieckiej.
NOCTI
NOCTIFoto: mat. promocyjne / Piotr Wituszyński

Muzyka NOCTI "to barwna muzyczna mikstura, w której rock romansuje z muzyką popularną, a energetyzujące gitarowe riffy przeplatają się zgrabnie z nietuzinkowymi balladami" – jak opisuje swoją twórczość sam zespół.

Grupa pochodzi z Torunia i ma na koncie jeden album studyjny, zatytułowany "Nic o miłości". Płyta ukazała się 23 września tego roku, a słuchacze Trójki mieli już okazję usłyszeć kilka pochodzących z niej piosenek, m.in. "Szeptem" i "Pokaż mi miłość".

źródło: YouTube / NOCTI

Jak NOCTI brzmi na żywo, przekonamy się się już dzisiaj, w niedzielę 5 grudnia o godz. 19.05. Właśnie tego dnia na Trójkowej scenie zamelduje się kwintet w składzie: Michał Juszkiewicz (wokal), Bartosz Mielczarek (instrumenty klawiszowe, gitara), Sebastian Pras (gitara), Zbyszek Prylewski (gitara basowa) i Piotr Wituszyński (perkusja). W programie koncertu znajdą się piosenki z debiutanckiego albumu oraz przeróbki utworów z repertuaru innych artystów z kręgów rodzimego rocka.  

***

Transmisję z koncertu grupy NOCTI będzie można śledzić na antenie Trójki, Facebooku, w serwisie YouTube oraz stronie internetowej stacji. Dostępny będzie również streaming wideo.