X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wojtek Mazolewski Quintet. Zobacz wideo z koncertu!

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2011 17:00
Płyta "Smells Like Tape Spirit" powstawała w specjalnych warunkach. Efekty improwizacji nad muzyką współczesną z aluzjami do jazzu i rocka usłyszymy na żywo w Trójce.
Audio

Transmisja koncertu na antenie Trójki 12 marca o godz. 18.05.

Zespół powstał u schyłku 2007 roku z inicjatywy basisty Wojtka Mazolewskiego. Zadebiutował płytą "Grzybobranie".

Prace nad drugim albumem "Smells Like Tape Spirit" trwały 2 lata. Proces doboru muzyków, kompozycji i współpracowników odbywał się powoli, ale konsekwentnie, a wszystko po to, by jak najlepiej oddać twórczy zamysł płyty. Całość materiału została nagrana i wyprodukowana tak, jak rejestrowano sesje Johna Coltrane'a, Milesa Davisa, Charlesa Mingusa czy Beatlesów w latach 50. i 60. poprzedniego stulecia. Zespół nagrywał w specjalnie przygotowanym do tego celu analogowym studiu w Radio Gdańsk, wszystko w czasie rzeczywistym, bez poprawek i ingerencji, uzyskując naturalne brzmienie. Koncert w Trójce będzie promocją tej płyty.

W kwintecie zagrają: Oskar Torok, trąbka, Marek Pospieszalski, saksofon, Joanna Duda, fortepian, Jerzy Rogiewicz, perkusja i lider Wojtek Mazolewski, bas. 

Zobacz więcej na temat: Gdańsk

Czytaj także

Duch starych taśm na nowej płycie Wojtka Mazolewskiego

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2011 11:21
Wojtek Mazolewski postanowił być jak Radiohead! Nowa płyta jego kwintetu wyszła w formie plików mp3 do kupienia przez internet. Więcej o nowej płycie i korzeniach muzyka – w dwóch wywiadach z Piotrem Stelmachem.
rozwiń zwiń