Wieczór kolęd z NEW LIFE'm (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2011 20:05
Najpiękniejsze kolędy i pastorałki wykonali muzycy zespołu, który jest prekursorem polskiej muzyki chrześcijańskiej. Zapraszamy do obejrzenia nagrania wideo i galerii zdjęć z koncertu.
New Lifem w Trójce
New Life'm w TrójceFoto: fot. PR/W. A. Jurzyk


Koncert odbył się w Studiu im. Agnieszki Osieckiej 20 grudnia.  Można go było odsłuchać na antenie Trójki w Pierwszy Dzień Świąt 25 grudnia.

BOŻE NARODZENIE to świąteczny czas, którego nie sposób przeżyć bez kolęd. Dlatego muzycy zespołu New Life’m – chcąc jak najpełniej przeżyć ten czas – kolędują. Podczas koncertu można usłyszeć te znane i mniej znane kolędy i pastorałki, od przepięknej 
i śpiewanej w wielu językach na całym świecie "Cichej nocy", po szlachecką i dostojną "Bóg się rodzi". Przygotowane kolędy choć tak znane potrafią jednak mile zaskoczyć nowym brzmieniem. Cały materiał został skomponowany w ten sposób, aby jak najlepiej wejść w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Melodyjne utwory i ciepłe głosy Basi Włodarskiej, Agnieszki Musiał oraz Mate.O tworzą rodzinną atmosferę, którą buduje  wspólne śpiewanie kolęd. Tak razem spędzony wieczór zostaje na długo w pamięci i sercu, 

BOŻE NARODZENIE to świąteczny czas, którego nie sposób przeżyć bez kolęd. Dlatego muzycy zespołu New Life’m – chcąc jak najpełniej przeżyć ten czas – kolędują. Podczas koncertu można było usłyszeć te znane i mniej znane kolędy i pastorałki, od przepięknej i śpiewanej w wielu językach na całym świecie "Cichej nocy", po szlachecką i dostojną "Bóg się rodzi".

Przygotowane kolędy, choć tak znane, potrafią jednak mile zaskoczyć nowym brzmieniem. Cały materiał został skomponowany w ten sposób, aby jak najlepiej wejść w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Melodyjne utwory i ciepłe głosy Basi Włodarskiej, Agnieszki Musiał oraz Mate.O tworzą rodzinną atmosferę, którą buduje  wspólne śpiewanie kolęd. Tak razem spędzony wieczór zostaje na długo w pamięci i sercu, a wspomnienie dodaje wiary i nadziei na każdy dzień, bo nie jesteśmy sami. Oto narodziło się nam Zbawienie. 

 

NEW LIFE’m to prekursor Polskiej Muzyki Chrześcijańskiej oraz współorganizator spotkań dla muzyków "Strefa Chwały".

"Każdy wschód słońca", "Twoja Miłość", "Wielbimy Cię Alleluja", "Nie ma takich gorzkich łez", "Oddaję Ci życie swe" – to tylko wybrane tytuły przebojów New Life’m, które od lat zadomowiły się na spotkaniach wspólnotowych, modlitwach.

 

Zespół wystąpi w składzie:

Agnieszka Musiał – śpiew 

Basia Włodarska – śpiew 

MATE.O – gitary, śpiew

Joachim Mencel – piano 

Robert Cudzich – gitara

Marcin Pospieszalski – kontrabas 

Piotr Jankowski– perkusja