Noworoczne "Męskie Granie" w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2012 02:10
Do letniej trasy "Męskiego Grania" jeszcze pół roku, ale już 1 stycznia muzycy biorący udział w projekcie zawitają do Studia im. Agnieszki Osieckiej.
Audio

Na koncert zapraszamy 1 stycznia o godz. 20.00.

W Studiu im. Agnieszki Osieckiej zagrają:

Kumka Olik

Voo Voo

Lech Janerka

Pink Freud

"Męskie Granie" to projekt artystyczny, będący serią letnich koncertów, które odbywają się w różnych miastach Polski. W ich trakcie można się przekonać, czym jest "Męskie Granie", a nawet więcej – czym jest sztuka w męskim rozumieniu. Celem projektu jest pokazanie siły twórczej tkwiącej w męskim spojrzeniu na muzykę i sztukę poprzez zderzenie silnych osobowości o niebywałym talencie.

Państwa uwadze polecamy także płytę Męskie Granie 2011, która zyskała status platynowej!

W trakcie koncertu w Trójce na pewno nie zabraknie piosenki promującej "Męskie Granie 2011" - "Kobiety nam wybaczą":

Czytaj także

Sekretne życie Państwa Janerków

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2011 10:00
Lech i Bożena Janerkowie byli nie tylko gwiazdami wrocławskiej odsłony "Męskiego Grania" lecz także współgospodarzami trójkowej "Offensywy". Artyści zdradzili Piotrowi Stelmachowi oraz Annie Gacek klika szczegółów swej niezwykłej biografii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stara Gazownia w Poznaniu: pożeganie Męskiego Grania

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2011 12:00
W sobotę zapraszamy na ostatnią odsłonę tegorocznego "Męskiego Grania". Z Wojciechem Waglewskim i Mariuszem Wilczyńskim tym razem spotkamy się w Starej Gazowni.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Męska rozmowa z Wilkiem i Waglem

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2011 14:32
Mariusz Wilczyński i Wojciech Waglewski na zakończenie tegorocznej edycji "Męskiego Grania", w ponad godzinnej pogawędce, wymienili się poglądami m.in. na temat kobiet, Tadeusza Nalepy i... słabości utworu "Child In Time".
rozwiń zwiń